+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити Дуплекс в Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі

Дуплекси

Продаж дуплексів в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

Дуплекси під Києвом: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель

Більшість людей з точністю можуть описати будинок своєї мрії. Великий двір, гарний фасад, тераса, з якої будуть відкриватися шикарні види на ліс; світлі кімнати, велика кухня-студія… Звичайно ж, кожна людина уявляє свій ідеальний будинок по-різному. Ну, а для когось ідеальний будинок – це дуплекс, один є одним з популярних сьогодні типів житла.

Що таке дуплекс?

Дуплекси під КиєвомДуплекс – це вид нерухомості, який відноситься до категорії будинків і схожий на будинок, але головною відмінністю є те, що дуплекс пристосований на проживання не більше двох сімей. Перші продажі дуплексів були в Англії, а переклад слова дуплекс означає подвійний або двосторонній. Дуплекс розташований на окремій ділянці, а половини будинку об’єднані боковою стіною і дахом. Кожна з половин є окремим житлом і має свій окремий вхід. Земельна ділянка навколо дуплексу може бути розділена парканом або бути загальною.

Планування дуплексів завжди схожі один на одного. А саме: це два поверхи (можливо, три), з дзеркальними секціями. На першому поверсі розташована кухня-вітальня, кабінет або бібліотека, санвузол та підсобні приміщення (комора або топочна), а на другому поверсі – спальні, з яких є вихід на балкон, великий санвузол і гардеробна, по можливості.

Дуплекси можуть бути економ або еліт класу. Обидві частки дуплексів повністю автономні, і їх власники мають однакові права і можливості в них.

Дуплекси в передмісті Києва

За останні роки люди втомилися від гучних, пильних і переповнених міст. Тому будівництво дуплексів в передмісті стало дуже актуальним. Великою популярністю у покупців користується передмістя Києва, а саме невеликі міста Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель, яке розташовані всього за 15 км від столиці. Територія цих міст потопає в лісовій місцевості. Кожне з них дуже комфортне для тихого і спокійного життя.

Дуплекси в Ірпені, Бучі, ГостомеліКупівля дуплексу в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Ворзелі – це відмінне рішення, бо це хороше місце для життя або інвестицій. Придбавши дуплекс на стадії будівництва, Ви зможете самі відкоригувати планування свого будинку для більш зручного проживання. Купуючи дуплекс в містах Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель, Ви отримуєте якісне житло, побудоване за новими технологіями будівництва, з ексклюзивними дизайнами фасадів і планувань, де все продумано до кожної дрібниці. Тут також будують котеджні містечка, де передбачена закрита територія, парковка, дитячі майданчики і зони відпочинку.

Ціни дуплексів під Києвом

Вартість дуплексу в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Ворзелі може коливатися від 39.000 до 125.000 у.о., все залежить від місця розташування, наповнення, і які матеріали використовували при будівництві дуплексу.

Ну, що ж додати під кінець? Купивши дуплекс в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі як основне житло, Ви не пошкодуєте про це, тому що – це вибір практичних і сучасних людей, які за вартістю квартири отримують свій власний будинок за містом, в передмісті Києва.

country.ua