+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити однокімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі

Однокомнатні квартири

Продаж квартир в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

Купівля однокімнатної квартири під Києвом

Однокімнатна квартира під Києвом

Найпопулярніший вид нерухомості – це однокімнатна квартира. Однокімнатні квартири бувають різними: маленькі чи великі, з вузькими коридорами, з маленькими кухнями або прохідною кімнатою. Але однокімнатні квартири – це доступне житло, яке може дозволити собі кожен.

На сьогоднішній день нічого не стоїть на місці. Так і планування однокімнатних квартир сьогодні може дуже змінюватися.

Студія

Наприклад, мінімальна площа однокімнатної квартири 25 квадратних метрів. Це студія, в якій продумані всі зони, щоб Ви себе почували в ній комфортно і затишно.

Стандартна однокімнатна

Стандартна однокімнатна квартира вважатися від 36 до 42 квадратних метрів. Це повноцінні квартири, в яких всі зони розділені перегородками.

Велика “однушка”

Ну, і великі однокімнатні квартири – вони мають до 70 квадратних метрів, з плануванням, з яким Ви зможете “пограти”. І придумати своє неповторне, вишукане житло.

Де краще?

Однокімнатні квартири в Ірпінському регіоні

Ну, і головне питання – в якому місці купити однокімнатну квартиру? Нікому не секрет, що в столиці житло коштує набагато дорожче, ніж в передмісті. Передмістя Києва дуже різнопланове, але великий вибір житла за доступною ціною присутній в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Ворзелі. Це міста, які стрімко розвиваються з кожним місяцем. Міста, які потопають в лісовій місцевості, парках, скверах і розважальних місцях.

Купити однокімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі Ви можете як в новобудовах еком- і еліт-класу, так і на вторинному ринку. Що ж вибрати – купити однокімнатну квартиру в новобудові або на вторинному ринку? Ця суперечка буде вічною. Але якщо ви хочете купити однокімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі за мінімальною вартістю, то краще звернути увагу на варіант, який будується.

Ирпінь

Що стосується покупки квартири в новобудовах Ірпеня, то тут вибір дуже великий. Є варіанти з різною комплектацією, будинки економ або еліт класу. В Ірпені купити однокімнатну квартиру можна на будь-який смак. В середньому вартість квадратного метра в Ірпені від 14 500 грн.

Буча

Купуючи однокімнатну квартиру в новобудовах Бучі, треба знати, що тут також є свої особливості в будівництві і місці розташування будинків, а вартість квадратного метра від 15 000 грн.

Гостомель

Якщо ви хочете купити однокімнатну квартиру в Гостомелі, то він трошки поступається за різноманітністю вибору однокімнатних квартир Ірпеню та Бучі. Але там так само можна знайти гідні варіанти однокімнатних квартир. Наприклад, вартість метра квадратного в Гостомелі – від 16 000 грн. Це трохи дорожче, ніж купити однокімнатну квартиру в Ірпені та Бучі, але побувавши там, Ви зрозумієте різницю.

Ворзель

І наостанок: якщо ви розглядаєте купівлю однокімнатної квартири в Ворзелі, то Ви там зможете знайти більше варіантів однокімнатних квартир на вторинному ринку. Різні за площами, місцями розташування, з ремонтом або без, але все це за доступною ціною.

Краще один раз побачити!

Купівля однокімнатної квартириЧитати про це все – це одне, а побачити своїми очима – це зовсім інше. Тому якщо Ви вирішили купити однокімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі, то не варто затягувати з цією справою. Так як гідні варіанти однокімнатних квартир важко знайти, легко втратити і неможливо забути. А якщо без жартів, то з підбором гідних варіантом однокімнатних квартир в Ірпінському регіоні вам завжди допоможе агентство нерухомості «NID Company».

country.ua