+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити двокімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі

Двокімнатні квартири

Продаж квартир в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

Купівля двокімнатної квартири під Києвом

Двокімнатна квартира під Києвом

Питання про покупку квартири були і є актуальними в будь-який час. Як показує практика, зазвичай в якості першого житла люди купують собі однокімнатну квартиру. Але проживши там пару років, їм уже тісно в такому житлі, і далі їх метою стає покупка двокімнатної квартири.

Двокімнатні квартири завжди користувалися попитом, так як це правильне і вигідне вкладення ваших коштів. Також двокімнатні квартири добре здавати в оренду, або просто інвестувати в неї гроші, а потім можна продати за більш високу ціну.

Планування

Квартира двокімнатна являє собою дві окремі кімнати, кухню, поєднаний або роздільний санвузол. Що стосується планувань двокімнатних квартир, то вони є двох типів: лінійні і распашонки. І головною відмінністю між ними є те, що вікна лінійного планування виходять на одну сторону будинку. Ну, а распашонки користуються більшою популярністю у покупців, так як вікна квартири виходять на дві сторони будинку. Найчастіше в двокімнатних квартирах дуже великі кухні, що є величезним плюсом.

Головні чинники вибору

При виборі житла головними факторами є місце розташування і вартість житла. Якщо Ви вже хоч раз стикалися з покупкою житла, то Ви повинні розуміти, що в Києві воно коштує набагато дорожче, ніж в передмісті. Так і хочеться втекти від цього шаленого ритму, брудного повітря і запилених доріг. Передмістя Києва дуже велике, але все-таки хочеться швидко дістатися до столиці. Тому вихід з цієї ситуації – купити двокімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі.

Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель все більше і більше приваблюють покупців. Так як вони постійно розвиваються. З кожним днем ​​в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Ворзелі жити стає набагато краще. Інфраструктура розвивається, будуються нові мікрорайони, з’являється все більше парків і зелених зон для відпочинку.

Ірпінь

Купити квартиру в Ірпінському регіоніКупити двокімнатну квартиру в Ірпені, це означатиме, що Ви оселитеся в місті парків. Вибір двокімнатних квартир в Ірпені дуже великий і різноплановий. Що стосується вартості квадратного метра, то в Ірпені – від 14 500 грн.

Буча

Купуючи двокімнатну квартиру в Бучі, будьте готові до того, що це місто змінює свій образ кожен місяць. Вартість квадратного метра в Бучі від 15 000 грн.

Гостомель

Якщо вам більше сподобався Гостомель для покупки двокімнатної квартири, то це місце Вас приємно здивує. Місцевість Гостомеля все більше приваблює покупців, та й ціни на житло Вас приємно дивувати. Наприклад, ви готові розглянути варіант, який будується, то там вартість квадратного метра двокімнатної квартири від 11 000 грн. Ну, а якщо Ви хочете готову квартиру, то вартість квадратного метра буде набагато більше 18 000 грн.

Ворзель

Ну, і завершальним буде Ворзель. Купити квартиру в Ворзелі, це оселитися в санаторному містечку. Ще дуже давно сюди приїжджали люди в санаторії, щоб відпочити і подихати свіжим повітрям хвойного лісу. Ринок двокімнатних квартир у Ворзелі більше представлений на вторинному ринку.

Можна сказати з упевненістю, що двокімнатні квартири привертають увагу покупців, які хочуть вигідно вкласти свої кошти. Тому будемо раді бачити Вас на перегляд гідних варіантів двокімнатних квартир. А наші менеджери з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір!

 

country.ua