+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити комерцію в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі

Комерційна нерухомість

Продаж нерухомості для бізнесу в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель


Купівля комерції в передмісті Києва

Купівля комерції в передмісті Києва
Всім відомо, що на сьогоднішній день комерція є найнадійнішим інвестиційним вкладенням. Купівля комерції – це можливість розширити свій бізнес, що діє, або почати свою справу. Також купуючи комерцію, Ви можете здавати її в оренду, адже вартість оренди комерції набагато більше, ніж квартири. Якщо враховувати, що за останні роки попит на комерцію виріс, то на сьогодні Ви зможете вибрати її на будь-який смак.

Де можна розташовувати комерцію?

Раніше комерція в основному була розташована на цокольному або першому поверсі, так як за законодавством України було заборонено розміщення комерції вище третього поверху. Але сьогодні всі заборони зняті, і комерція тепер може бути на будь-якому поверсі новобудови. І скажімо Вам більше: на сьогоднішній день в новобудовах роблять прямо великі бізнес-центри.

Комерція для офісу і торгівлі

Є три види комерційної нерухомості: офісна, торгова і логістична. Але в Ірпені та Бучі великим попитом користується тільки офісна і торговельна комерція.

Якщо Ви хочете придбати комерцію в Ірпені під офіс, то в самому центрі міста є бізнес-центри, в яких ви можете купити потрібні вам квадратні метри. Вартість квадратного метра комерції в Ірпені в таких БЦ – від 900 у.о.

Торгова комерція в Ірпені або в Бучі – це в основному приміщення від 30 до 120 квадратних метрів. Такі приміщення часто використовують для відкриття магазинів, аптек, кафе, шоурумів, кав’ярень, салонів краси, дитячих центрів або спорт-клубів. Торгова комерція в основному розміщена в нових ЖК, і на етапі будівництва забудовник вже проектує, який вид торгового бізнесу буде в тому чи іншому приміщенні. Якщо чесно, то це дуже зручно, тому що Ви можете вибрати саме те місце, де Вашому бізнесу нічого не буде заважати розвиватися.

Ціна комерції в Ірпені та Бучі

Забудова в Ірпені та Бучі йде новими районами, де навколо розвивається нова інфраструктура, і є велика потреба в нових магазинах, аптеках, салонах краси, а також для інших потреб населення. Купити комерцію в Ірпені або в Бучі найкраще в центральних частинах міста, так як вона завжди буде в попиті. Але якщо Ви виберете інший район, то Ви все одно не пошкодуєте, бо населення в Ірпені та Бучі збільшується щорічно. Вартість квадратного метра комерції в Ірпені – від 400 у.о., а комерції в Бучі – від 500 у.о.

Ви завжди у виграші!

І наостанок… Кожен з видів комерції має свою специфіку, і виділити один найбільш вигідний не можна. Але комерція в Ірпені і в Бучі завжди буде в ціні і буде користуватися попитом. Купуючи комерцію в Ірпені або Бучі Ви можете бути впевнені, що ваші гроші витрачені з розумом. І не забувайте, що купівля комерції для бізнесу – це важливий процес, який вимагає індивідуального підходу. Тому здійснити цей процес буде легше з менеджерами агентства нерухомості «NID Company», де Вам підберуть найкращий об’єкт.

country.ua