+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити таунхаус в Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі

Таунхауси

Продаж таунхаусів в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель


Таунхауси під Києвом: Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворезль

Світ нерухомості на сьогоднішній день настільки різноплановий, що і не знаєш іноді, що ж краще вибрати. Квартири, пентахауси, студії настільки стали вже повсякденними в нашому світі. Коли галасливі міста вже набридли, а багатоповерхові будинки з кожним днем ніби поглинають всіх все більше і більше… Коли хочеться жити в тихому місці, де можна відчувати себе в гармонії і спокої… На зміну квартирам приходять заміські таунхауси.

Що таке таунхаус?

Таунхауси під КиєвомТаунхаус – це вид нерухомості, який являє собою приміщення з окремою ділянкою, де можуть проживати від трьох і більше сімей, кожна має окрему частину будинку з власним входом. Перші таунхауси з’явилися в Великобританії минулого століття, і дозволити таку нерухомість могло тільки елітне суспільство. Але на сьогоднішній день таунхаус може купити кожен.

Все таухауси мають схожі планування. А саме – це дво- або триповерховий будинок, де на першому поверсі розташована велика кухня-вітальня з виходом на терасу і невелика кімната (кабінет), але є ще й варіант з гаражем замість кімнати. Також на першому поверсі розміщений гостьовий санвузол. Що стосується другого і третього поверхів, то там розміщуються кімнати для кожного з сімейства і великий санвузол.

Продаж таунхаусів в передмісті Києва

Сьогодні продаж таунхаусів став більш популярним під Києвом, а саме в невеликих містечках як Ірпінь, Буча, Ворзель та Гостомель. Ці міста давно підкорили серця своїх жителів, так як кожен з них має тут можливість купатися в озерах і відпочивати в соснових лісах, при цьому мати можливість швидко дістатися до Києва. Купивши таунхаус в Ірпені, Бучі, Гостомелі або в Ворзелі, Ви будете жити, ніби в казці. Чисте повітря, красиві парки і розвинена інфраструктура – все це всього лише за кілька кілометрів від столиці.

Таунхауси в Ірпені

Купити таунхаус в Ірпені Ви можете в таких котеджних містечках як «Амстердам», «HYGGE HOME», «SCANDI HOUSE», «Лісовий двір 2».

Таунхауси в Бучі

Якщо ви шукаєте таунхаус в Бучі, то до Вашої уваги будуть представлені такі котеджні містечка як «Apple House», «Park Residence 3», «C’House».

Таунхауси в Гостомелі

Якщо Ви зважитеся купувати таунхаус в Гостомелі, то там розміщені такі котеджні містечка як «Riviera», «Sempra», «Лісове 3».

Але варто запам’ятати, що якщо Ви хочете купити таунхаус в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі, то там також є проекти таунхаусів, які розміщені поза зоною котеджних містечок, але в дуже тихих і красивих місцях.

Таунхауси біля Києва

Ціни на таунхауси

З приводу вартості таунхауса в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі, то в середньому ціна коливається від 35.000 у.о. до 90.000 у.о. Вартість таунхауса залежить від його місця розташування, квадратури, наповнення та інших факторів.

Чесно кажучи, ми вважаємо, що жити в тихому місці серед соснового лісу – це просто казка. І ніщо не повинно Вам заважати, адже на першому плані – Ваше комфортне життя.

country.ua