+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити трикімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі

Трикімнатні квартири

Продаж квартир в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

Продаж трикімнатних квартир під Києвом

Трикімнатні квартири під Києвом

На сьогоднішній день трикімнатні квартири користуються таким самим попитом, як і однокімнатні і двокімнатні. Покупці трикімнатних квартир зустрічаються різні – від багатодітних сімей до просто людей, які мріють жити у великій квартирі. Але в кожному окремому випадку трикімнатна квартира – це ідеальне місце для життя однієї людини, пари або багатодітної сім’ї.

Трикімнатна квартира – це квартира з різними типами планувань, яка має три житлових кімнати, кухню, передпокій і санвузол (в більшості випадків він роздільний). Також перевагою трикімнатних квартир є те, що вони мають різноманітні типи планування і розташування кімнат щодо сторін житлового будинку.

Поруч з Києвом!

Сьогодні на ринку нерухомості дуже багато варіантів продажів трикімнатних квартир з різним місцем розташування, з різною ціновою політикою і з різним наповненням. Але все більше людей вважають за краще купити трикімнатну квартиру в столиці або в наближених до неї містах. За останній час лідером з продажу трикімнатних квартир стали Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель. Ви запитаєте – чому? На це питання кожен знайде відповідь. Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель знаходяться всього в 10 кілометрах від Києва. Ці міста розташовані серед лісу, парків та озер. Та й ціни тут набагато менші. Наприклад, якщо за певну суму в Києві можна купити двокімнатну квартиру на вторинному ринку в спальному районі, то в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі Ви зможете собі дозволити купити трикімнатну квартиру в новому житловому будинку.

В Ірпені

Квартири в Ірпені трикімнатніКупити трикімнатну квартиру в Ірпені Ви зможете як в новобудові, так і на вторинному ринку. Вибір трикімнатних квартир в Ірпені дуже великий, але будьте готові до того, що гідні варіанти розбирають швидко. В середньому вартість квадратного метра трикімнатної квартири в Ірпені – від 15 500 грн.

В Бучі

Якщо Вашим вибором стане покупка трикімнатної квартири в Бучі, то будьте готові до того, що в Бучі вартість трикімнатних квартир трохи дорожча. Але якщо Ви готові купити трикімнатну квартиру в новобудові, яка ще будується, то це може обійтися вам дешевше. Вартість квадратного метра трикімнатних квартир тут коштує від 16 500 грн.

У Гостомелі

Що стосується покупки трикімнатної квартири в Гостомелі, то там вибір набагато менше, ніж в Ірпені та Бучі. Але купити трикімнатну квартиру на етапі будівництва можна від 12 000 грн. за метр квадратний. Ну, а якщо Ви розглядаєте готовий варіант, то вартість квадратного метра – від 17 000 грн.

У Ворзелі

І що стосується покупки трикімнатної квартири в Ворзелі, то там дуже великий вибір варіантів на вторинному ринку. Купити трикімнатну квартиру в Ворзелі Ви зможете за дуже хорошою і доступною ціною, та ще з ремонтом.

Ну що ж, в якому з міст передмістя купити трикімнатну квартиру, вирішувати тільки Вам. Але Ви повинні знати, що купуючи трикімнатну квартиру в Ірпені, Бучі, Гостомелі або Ворзелі, Ви не тільки економите кошти, а й забезпечите собі хороше і щасливе життя. Бо жити в передмісті на сьогоднішній день модно і дуже комфортно!

country.ua