Купити землю в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі

Земельні ділянки

Продаж земельних ділянок в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель

 • З документами
  купити ділянку в Блиставиці

  Блиставиця, Полянського

  14 400$

  15 ділянок по 12 сотів. с.Блиставиця недалеко від вулиці Полянського. Ділянки продаються як всі одразу, так і окремо. Ділянки перебувають під лісом. Електрика, газ...

   Земельна ділянка12 сот.
 • З документами
  Купити ділянку в Ірпені

  Ірпінь, вулиця Лугова 23

  23 000$

   Земельна ділянка10.81 сот.
 • З документами
  Продається ділянка під кометцію

  Микуличі, вулиця Стадіонна

  25 000$

   Земельна ділянка11.6 сот.
 • З документами
  Купити ділянку у Ворзелі

  Ворзель, вулиця Чкалова 40

  35 000$

   Земельна ділянка10.66 сот.
 • З документами
  Купити двухфасадну ділянку в Забуччі

  Забуччя, вулиця Мічуріна 4

  42 000$

   Земельна ділянка12 сот.
 • З документами
  ділянку у Бучі 6 соток

  Буча, 3 Лінія

  вигідна пропозиція 42 000$

  Пропонуємо ділянку у Бучі СК Вишневий 3 лінія, 6 соток під забудову правильної форми. Всі комунікації по вулиці: вода, електрика, газ по вулиці. Кадастрового...

   Земельна ділянка6 сот.
 • З документами
  Фасадна ділянка під індивідуальне будівництво

  Ірпінь, вулиця Миколи Носова

  55 000$

   Земельна ділянка10 сот.
 • З документами
  Продам ділянку в Ірпені біля Водоканалу

  Ірпінь, вулиця Незалежності 59

  73 000$

  Площа ділянки: 6,72 сотки Призначення: ведення садівництва У продажу ділянку 7 соток квадратної форми в Ірпені (Стоянка) район водоканалу. Цільове призначення: ведення садівництва, але...

   Земельна ділянка6,72 сот.
 • З документами
  Продам велику ділянку в Білогородці поруч з лісом

  Білогородка, вулиця Каштанова

  90 000$

  Площа: 15.29 соток Документи: Під будівництво приватного будинку У продажу просторий ділянку 15 соток прямокутної форми в Білогородці. Цільове призначення: під будівництво і обслуговування...

   Земельна ділянка15.29 сот.
 • З документами
  Ділянка в центрі Ірпеня під будівництво!

  Ірпінь, вулиця Університетська 48

  210 000$

   Земельна ділянка14 сот.

Якщо Ви зважилися на покупку земельної ділянки, то зараз для цього дуже вдалий час. Так як сьогодні ціни ділянок трохи знизилися, а кількість пропозицій збільшилася. Для того, щоб вибрати кращий земельну ділянку під Києвом, потрібно врахувати кілька факторів.

Де краще купити землю під Києвом?

Купити земельну ділянкуНапевно, найбільш значимий фактор для покупки землі – це місце розташування.

Вартість земельної ділянки поруч з кордонами Києва значно вище, ніж в Київському регіоні. Так що якщо Ви плануєте купити землю за доступною ціною, то потрібно купувати трохи в стороні від галасливої столиці, а саме в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі або Стоянці.

Всім відомо, що Київський регіон дуже різноплановий, і варіантів, де купити земельну ділянку, багато. Але хочеться, щоб це було недалеко від Києва і з хорошою інфраструктурою. Тому Вам варто розглянути покупку землі в Стоянці, Ірпені, Бучі, Ворзелі або Гостомелі.

Кожне з цих населених пунктів славиться своєю красивою місцевістю. Наприклад, Стоянка – селище в 10 км від Києва, яке з одного боку межує з річкою, а з другої – з красивим лісовим масивом. Гостомель – це селище, що розкинулося серед озер. Ворзель – взагалі колись вважався курортним містом, так як свого часу там працювало багато санаторіїв. А що стосується Ірпеня і Бучі – так всі знають, що жити в цих місцях дуже комфортно і спокійно. Це молоді і дуже розвинуті міста, де є вся необхідна інфраструктура, і що не менш важливо – до Києва дістатися дуже легко.

Ціна землі під Києвом

Купити землю під КиєвомЩо стосується самих ділянок, то дешевше вам обійдуться нерівні ділянки, земля на схилі, кам’янисті території. Але не варто забувати, що сам рельєф дуже важливий для подальшої побудови будинку.

Перейдемо до найцікавішого – це вартість однієї сотки. Якщо Ви надумаєте купувати ділянку в Стоянці, то за 1 сотку Вам доведеться заплатити від 2800 у.о. У Гостомелі вартість 1 сотки – від 5200 у.о., а в Ворзелі – від 2600 у.о. Але якщо ваш вибір зупинитися на Ірпені або Бучі, то там потрібно дивитися, в якому районі міста Ви хочете придбати ділянку. А так в середньому вартість 1 сотки в Ірпені – від 4500 у.о., а в Бучі – від 7300 у.е.

І наостанок: вибір ділянки під Києвом залежить від різних чинників, але найважливіші – це місце розташування, грошові можливості і мета покупки. Знайти щось дешевше завжди можна, але головне, щоб потім це Вам же не пішло на шкоду. Вибирайте земельні ділянки так, щоб Ваша покупка в майбутньому Вас тільки радувала.