+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Кутова квартира чому б і ні

Обираючи квартиру, ми не рідко чуємо: тільки не кутова, а то холодно і сиро буде. Всі ці застарілі стереотипи про цвіль, грибок і про те, що відстають від стін шпалери через вогкість прийшли до нас з радянських часів.

У цій статті ми розвіємо міф про кутові квартири! А також зрозуміємо чому люди купують кутові квартири ?!

Перший міф – буде холодно!

 

На сьогоднішній день кутова квартира може виявитися теплішою, ніж у сусідів внутрішня. І плюс планування набагато цікавіше.

Технології будівництва будинків вдосконалюються, велика частина будинків монолітні або монолітно-цегляні, а також всі будинки утеплюються пінопластом або мінеральною ватою.

Навіть в старих панельних будинках встановивши якісні пластикові вікна і утепливши стіни зовні можна уникнути втрати тепла.

Міф номер Два: цвілі й вогкості не уникнути!

Зазвичай, коли проектують кутові квартири додатково закладають ще радіатори. Завдяки їм на стінах не повинно з’являтися вогкості і вологи. Якщо раптом не виявилося радіаторів – обов’язково підключіть їх самостійно. А додатковий радіатор в спальні не дасть вам замерзнути 100%.

Всі ми прекрасно знаємо як жити з сусідами за стінкою, які можуть до ранку шуміти, слухати голосно музику і т. д. А якщо Ви живете в кутовій квартирі єдине джерело шуму це сусіди зверху.

Обираючи квартиру, зверніть увагу на вищі поверхи, а також на планування, де у спальні два панорамних вікна – вони подарують вам чудове природне освітлення. Та й багато сонячних променів прекрасний привід для гарного настрою.

Обираючи собі будинок в першу чергу звертайте увагу на те з яких матеріалів він побудований, адже в монолітно-цегляних будинках створені всі умови, щоб Вам було комфортно в кожній квартирі.

Завжди краще зайти і відчути атмосферу житла, побачити вид з вікна і вже  потім купувати нерухомість.

Поділіться цим
country.ua