+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити таунхаус у котеджному містечку “Oskar”, Ірпінь.

Уявімо, що у вас є можливість купити трикімнатну квартиру в Києві або комфортний будинок в центрі Ірпеня, де вся інфраструктура в радіусі 300 метрів. Плюс до всього у вас є ділянка землі і парковка, закрита від сторонніх. Що ви оберете? З огляду на те , що Ірпінь, це місто здоров’я, парків і завжди прекрасного повітря. Більшість, звичайно, буде на боці таунхаусу, тим більше, що екологія в Ірпені краще і повністю відсутня метушня і шум великого міста. Хочемо надати вам один з кращих проектів, який вам повинен сподобатися, і ми розповімо чому саме.

 

Отже, КМ OSCAR це дві черги таунхаусів і одного окремого будинку. Всі об’єкти зведені з цегли, утеплені і оштукатурені. Особисто для себе ми виділили їх триповерховість, фактично вони мають два поверхи і мансарду. Вона з великими вікнами, з класним оглядом, також є можливість підвести комунікації та зробити санвузол нагорі. Мансарда – це місце усамітнення і медитацій, тут можна від усіх сховатися і втекти. Більш того, всі комунікації, які заводяться в таунхауси є централізованими, встановлюються лічильники, і оплата здійснюється за міськими тарифами.

Всередині кожної частинки виконані: стяжка підлоги, фінішна (гіпсова) штукатурка стін, також у вартість входить газовий двохконтурний котел.

Планування таунхаусів дуже вражають, на першому поверсі розташовані : тамбур, хол, гардеробна, кухня-вітальня, кабінет, санвузол. На другий поверх ведуть бетонні сходи з правильними східцями, нога не провисає. На другому поверсі три кімнати, санвузол і балкон. Мансарда являє собою відкритий простір без перегородок. На вибір є два планування таунхаусів по 100 кв.м. і 120 кв.м.

КМ OSCAR має закриту територію, велику внутрішню парковку, у кожної частинки є окремий задній дворик, площі варіюються від 1,1 сотки до 1,8. Вимощення, парковка і всі пішохідні шляхи викладені тротуарною плиткою. Підїздні шляхи всі асфальтовані, хороша дорожня розв’язка і пряме сполучення з Києвом .

Вартість готового таунхаусу від 75000 у.о. Котеджне містечко розташоване в самому центрі Ірпеня, до найближчого супермаркету 5 хвилин ходьби, також там розташовані, аптеки, кав”ярні, салони. У 10-ти хвилинах дві загальноосвітні школи, муніципальні дитячі садки, поліклініка, ринок і залізничний вокзал. Біля таунхаусів розташований сквер, три парки, ліс і Ірпінська набережна в 10-15 ти хвилинах ходьби. По Ірпеню ходить громадський транспорт, який з’єднує міста Ірпінського регіону та місто Київ. Таунхауси в КМ OSCAR збудовані добротно, з красивим фасадом, з усіма центральними комунікаціями і розташовані в центрі міста. Із задоволенням вам їх покажемо, а заодно інфраструктуру поруч.

Поділіться цим
country.ua