+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Як обрати ділянку для будівництва

Найактуальніше питання спочатку будівельного сезону. І їм задаються всі: великі забудовники, початківці тільки в цій сфері і фіз.особи, які планують будівництво для себе. Кожен має собі на меті придбати на найвигідніших умовах.

І найбільший страх – не прогадати.

Спробуємо розібратися в критеріях вибору.

  1. Розташування. По-перше в якому місті, адже в різних містах різна пріоритетність. Одним дуже важливо бути в центрі міста, інші ж шукають близькість до природи, і важливо наявність дерев, озер, річок.
  2. Форма. Чим більше правильна форма ділянки тим легше посадити на нього будинок / дуплекс / таунхауси.
  3. Фасад. Чим ширше фасадна частина ділянки тим більше можливостей з’являється для посадки дому / дуплекса / таунхаусів.
  4. Цільове призначення ділянки. Дуже важливо перевірити через кадастрову карту України цільове призначення. Для будівництва це категорія -02.01. При цьому, при цільовому призначенні, наприклад, 01.03 -для ведення особистого сільського господарства, можливо будівництва тільки після переведення його призначення, це займає деякий час.
  5. Комунікації. Ідеально, коли на ділянці або ж поруч з нею проходять всі міські комунікації – газ, вода, каналізація, світло. Це впливає на ціноутворення майбутнього будівництва. Але все частіше вдаються до індивідуальних комунікацій: вода-свердловина, каналізація-септик, опалення-електро. Тут доводиться відштовхуватися лише від особистих переконань.
  6. Інфраструктура. Важливо розуміти, що поруч з ділянкою є. Наприклад: зупинки громадського транспорту, наявність шкіл і садків поблизу, паркових зон та алей, медичних установ, кафе і ресторанів. Тут необхідно позначити пріоритетність.
  7. Сусідство. Ну і звичайно, звертаємо увагу, що навколо ділянки, приватний сектор або можливо багатоповерхові будівлі. В якому стані будинки навколо, якого року споруда, чи доглянуті ділянки. Все це впливає на загальну картинку.
  8. Ціна. Зверніть увагу, ціна не стоїть на першому місці. Вона в самому кінці резюмує все вище сказане про ділянку і підводить риску, даючи йому оцінку в грошовому еквіваленті. Адже ціноутворення на ділянку залежить від усіх його характеристик.
    Обирати ділянку для себе набагато легше, адже ви знаєте, що для вас важливо при виборі. На багато складніше обрати ділянку з метою будівництва та продажу в подальшому нерухомості. Адже від цього випливає результат подій. Необхідно обміркувати на скільки він відображає сьогодні потреби покупців. З огляду на всі характеристики ділянки, ви вже можете припустити цінову політику майбутнього об’єкта нерухомості, а значить і його конкурентну спроможність.

Бажаємо успіху при виборі, а з цим і не тільки вам зможуть допомогти фахівці нашого агенства нерухомості.

Встигніть обрати найкраще сьогодні і завтра вам не буде рівних!

Поділіться цим
country.ua