Загальна площа: 90 м2
Житлова площа: 44,18 м2
Площа кухні: 24,89 м2
Поверховість:2
Пропонується до продажу нове будівництво дуплексів у місті Ірпінь по вул. Українській. Це ідеальне місце для тих, хто шукає просторий, комфортний дім з усіма зручностями міського життя, але у спокійній локації.
Загальна площа кожного дуплекса — 90 м², з власною земельною ділянкою площею від 1,6 соток. Раціональне планування дозволяє ефективно використовувати простір для всієї родини. Будинок побудований з якісного керамоблоку з утепленням пінополістиролу, що забезпечує енергоефективність і комфорт у будь-яку пору року. Між першим та другим поверхами — бетонні плити перекриття, бетонні сходи.
Зручне планування будинку: на першому поверсі простора кухня-вітальня, кабінет , санвузол. На другому поверсі три окремі кімнати та санвузол.
Всі комунікації центральні та заведені в будинок. Це сучасне житло повністю підготовлене до комфортного проживання з мінімальними витратами на утримання.
Очікувана готовність об’єкту – березень 2026 року. Це дає вам час спланувати переїзд та зробити ремонт відповідно до власного бачення.
Не втратьте можливість придбати нове житло в одному з найпопулярніших і найрозвиненіших містечок біля Києва.
Телефонуйте та приходьте на перегляд – ми з радістю допоможемо вам обрати дім мрії.