+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в ЖК «Нові метри PARK»

Обираючи собі житло ми, як правило, орієнтуємося на ціну і місце розташування, також нам важливе планування, але часто ми втрачаємо важливу деталь,- це репутація забудовника, його бездоганне виконання зобов’язань перед інвесторами. І ось коли ми починаємо розбиратися в даному питанні, то з’ясовується, що в Ірпінському регіоні таких можна порахувати на пальцях. Одним з таких надійних забудовників, є компанія “Нові Метри”, яка завжди зводить новобудови з усією дозвільною документацією, повністю дотримуючись стандартів ДБН.

Зараз компанія активно будує житловий комплекс «Нові метри PARK», з яким і хочеться вас ознайомити. Він буде складатися з двох черг, це два великих 9-ти поверхові будинки з прибудинковою територією, майданчиками і зонами відпочинку. Паркування передбачено по периметру комплексу. Територія огороджена, існує пропускна система. Окремої теми заслоговують планування, тому що компанія пішла від штампування однотипних квартир і запропонувала інвесторам від однокімнатних з метражем 33-49 кв.м., двокімнатних від 44 до 61 кв.м і трикімнатних квартир з кухнями студіями до 80 кв.м. Різноманітність планувань дозволяє обрати потрібний вам варіант для комфортного проживання.

Для молодих сімей, студентів, людей з обмеженими фінансовими можливостями передбачені так звані евродвушкі або мінідвушкі, які легко переплановуються завдяки тому, що в кімнаті є два вікна. Купити квартиру в ЖК “Нові метри PARK” можна і в розстрочку до 2-х років, забудовник пропонує зручну систему розрахунків, де початковим внеском може бути сума в 30% від вартості і вище.

Абсолютно всі квартири з автономним газовим опаленням, металопластиковими вікнами та броньованими дверима. Також в кожній квартирі введення води, каналізації і електрики з усіма необхідними приладами обліку.

Терміни здачі першої черги в експлуатацію 3-й квартал 2020 року. Квартири настільки користуються попитом, що велика частина вже викуплена інвесторами. Друга черга здається на рік пізніше, але ціни за квадратний метр менші, відповідно для інвесторів купівля виглядає більш привабливіше. На даний момент ціна за квадратний метр стартує від 12500 грн.

Район, в якому розташований комплекс розширюється, виникають нові об’єкти інфраструктури, є великий новий дитячий садок, супермаркети, медичні центри, приватні школи, затишні кафе, банки, аптеки. Завдяки тому, що район новий, всі комунікації нові, дороги заасфальтовані із хорошим покриттям.

Якщо ви шукайте квартири у надійного забудовника вам необхідно познайомитися з комплексом “Нові метри PARK”, а NID Company допоможе вам з вибором планувань і розстрочкою.

Поділіться цим
country.ua