+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити земельну ділянку в Гостомелі.

З кожним роком передмістя Києва пропонують все більше нерухомості від новобудов економ класу до приватних елітних котеджів. Ринок зростає і потреба в земельних ділянках під приватну забудову або багатоповерхівку збільшується в геометричній прогресії. Якщо розглядати ціну за сотку, то чим далі від інфраструктури та комунікацій, тим вона дешевша, це зрозуміло, але навіть непривабливі ділянки розлітаються на ура. Давайте розберемося чому.

Будівельний бум і переїзд по ближче до Києва все так само актуальний. Якщо відштовхуватися від цін на квартири в Києві, то за рівноцінну вартість цілком можна купити земельну ділянку в області і побудувати будинок. Багатьом перспектива заміського життя дуже близька, але виникає маса питань щодо інфраструктури та транспортного сполучення.

На даний момент одним з цікавих напрямків у придбанні земельних ділянок є Гостомель. Це місто за останній час виросло до невпізнання, зайшло багато бізнесу, виріс ринок нерухомості. З огляду на те , що всі учасники ринку зацікавлені в процесі розвитку міста, місцеві органи влади активно асфальтують дороги, простягають комунікації і розширюють інфраструктуру.

Купити ділянку в Гостомелі можна, як в центрі міста, так і на його околицях. Сотка землі під будівництво приватного будинку обійдеться в 3000 у.о., якщо він в центрі і на ділянці є всі комунікації. Доведеться віддати 1000-800 у.о. за сотку, якщо ділянка розташована в тихому спокійному місці. Одним з основних плюсів Гостомеля є те,що  його лісовий ландшафт змінюється каскадами озер. Для тих, хто втомився від шуму і пилу, той гідно оцінить всі переваги цього міста. Варто також згадати те, що в Гостомелі багато хто  придбає землю сільськогосподарського призначення, вартість якої в рази дешевше і становить від 500 у.о. за сотку. Наприклад, в “Канадському селі”, яке є частиною Гостомеля, в садовому товаристві, сміливо можна будувати будинок і прописуватися, добре що закон дозволяє прописку на дачах і в садових будинках (Закон України №1673-VII).

В даний час Гостомель є повноцінним містом зі зростаючою інфраструктурою, в місто заходить великий і середній бізнес: мережі найбільших супермаркетів, кафе, аптеки, банки. У місті є школи, садочки, поліклініка, фермерський ринок і величезна кількість місць, де можна займатися активним відпочинком. Окремої уваги заслуговує транспортне сполучення з Києвом, з кожного навіть самого віддаленого куточка Гостомеля можна дістатися на автобусі до столиці за 30 хвилин по Варшавській трасі. Також активно курсують маршрутки місцевого призначення по всьому Ірпінському регіону.

Рішення зараз купити землю в Гостомелі буде правильним, тому що ділянки стають дефіцитом і з кожним роком попит на них зростає. Тут дуже хороша екологія, озера, великий лісовий масив, відмінне місце для життя і відпочинку.

NID Company із задоволенням допоможе вам підібрати необхідну земельну ділянку виходячи з ваших побажань і фінансової складової.

Поділіться цим
country.ua