+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в ЖК Сяйво 2

Купити квартиру в ЖК Сяйво-2

У новому і дуже перспективному районі Ірпеня розташувався ЖК Сяйво – 2, який має масу переваг на тлі інших новобудов в даному сегменті. Перспективність району визначається в першу чергу його розміщенням – це початкова точка міста, яка максимально близька до столиці, вся інфраструктура і соціальні об’єкти – це новий фонд. Нехай  наповнюваність не визначається 1 роком, але тим не менш, зручність і практичність можна буде оцінити в перебігу 3 – 5 років, за такий час, як правило, інфраструктура повністю наповнюється. Яскравим прикладом є район Центрального парку, який не так давно був частиною недобудованої дороги і декількома клубними будиночками.

Що ж виділяє ЖК Сяйво – 2 серед інших новобудов цього району? Їх кілька, по – перше, це монолітно-бетонна конструкція, яка заповнена цеглою і утеплена мінеральною ватою, що підтверджує статус надійності і екологічності. По-друге, планування квартир дуже раціональні і аргономічні, що дозволяє адаптувати ремонт будь-якої складності і легко їх меблювати. По-третє, будинки розташовані таким чином, що природне освітлення використовується в повному обсязі, немає темних або «закритих» квартир. По-четверте, лояльна програма купівлі квартир, ЖК Сяйво-2 – один з небагатьох проектів, який дає тривале розтермінування  (до 3-х років) на купівлю квартир з невеликим подорожчанням.

Комплекс складається з двох 17-ти поверхових будинків, кожен з яких включає одно- і двокімнатні квартири різної площі а також пентхауси з виходом на дахову терасу. Мінімальна площа однокімнатних квартир – 37 кв.м, двокімнатних квартир – 58 кв.м. Більшість квартир з красивою панорамою на лісову частину міста (панорамне скління лоджій) Є типи планувань, які зручно переробляти в «євродвокімнатні» і «трикімнатні» з кухнею – гостьовою. У будинку 2 під’їзди, кожен з яких, обслуговують 2 ліфти (вантажний і пасажирський). Всі квартири укомплектовані цементно-піщаною штукатуркою стін, рівною стяжкою підлоги, введенням всіх комунікацій з установкою лічильників, проектом на індивідуальне газове опалення, якісними двокамерними склопакетами і вхідними дверима.

Крім цього, в пропозициї є комерція різних площ від 80 кв.м, так як, район дуже перспективний і густонаселений, тут прекрасна платформа для малого і середнього бізнесу. Унікальність, потужність комунікацій і комплектація приміщень обговорюються індивідуально. Крім цього, в продажу запропоновані підсобні приміщення (комори) від 1,5 кв.м для зберігання сезонних речей або ін. А також підземний паркінг на 70 паркомісць (умови придбання уточнюйте у менеджера)

Прибудинкова територія облагороджена і розділена на дитячий майданчик, паркування, зону відпочинку. По периметру виконане укладання тротуарної плитки, висаджені дерева і кущі, красиві клумби. Крім того, для даного району окремий не переобтяжений виїзд в бік Києва (10 хвилин до м. Академмістечко).

Бути жителем даного комплексу – це престижно і зручно, ми Вас запрошуємо стати частиною великої родини ЖК Сяйво- 2. Будемо раді новому сусідству!

Поділіться цим
country.ua