+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в G-51

На сьогоднішній день Кияни все частіше розглядають передмістя, як альтернативу для життя. І це не дивно, адже саме тут життя стає розміреним подалі від метушні і щоденних пробок. Особливо хочеться відзначити Ірпінь, як місто, яке вміщує в себе близько 20 парків і паркових зон, де поруч з житловими масивами знаходяться соснові ліси, при цьому розвинена інфраструктура і все необхідне знаходиться в пішій доступності. Місто, яке має три напрямки для виїзду до Києва, а саме: Варшавська траса, НовоІрпінська і Житомирська. Вам знадобиться близько 15, іноді 30 хвилин, щоб дістатися до Академмістечка.

Саме тому ми пропонуємо вам розглянути місто Ірпінь, як місце для життя.

Якщо вам важливо придбання квартири поблизу  центральної частині міста, то пропонуємо вашій увазі новий житловий комплекс G-51.

 

Важливо відзначити, що будинок 5 поверховий, клубного типу. Навколо приватний сектор, а значить, немає тиску багатоповерхівок, відкривається прекрасний вид на місто. Тут немає поняття “вікна у вікна”.

Будівництво будинку передбачено повністю з екологічно-чистої червоної цегли, утеплення пінополістиролом! Взаємодія зазначених матеріалів дозволить забезпечити тепло взимку, а влітку не перегрівати приміщення.

G-51 тішить практичними і продуманими плануваннями: тут є і 2 види студійних квартир, і кілька варіантів 1 кімнатних квартир від 35 до 40 м2 і від компактних (54 м2) до просторих двокімнатних квартир (65м2).

Більш детально планування ви можете вивчити на нашому сайті- https://nid.com.ua/listings/irpen-ulica-gagarina-7/

 

В даному комплексі квартири здаються з лазерною стяжкою підлоги і цементно-піщаною штукатуркою стін, з усіма заведеними комунікаціями та індивідуальним опаленням.

Багато, купуючи квартиру, відразу купують і коморні приміщення. І це абсолютно вірне рішення, оскільки дозволить розвантажити квартиру від зайвих, сезонних речей. G-51 надає таку можливість своїм мешканцям, пропонуючи достатню кількість коморних приміщень на цокольному поверсі.

Так само, на цокольному поверсі передбачено ряд комерційних приміщень, які дуже вигідно розглянути під інвестицію. А оскільки це центральна частина міста –  такі приміщення завжди будуть користуватися попитом.

Житловий комплекс G-51 знаходиться в безпосередній близькості до всієї інфраструктури і в пішій доступності до центру міста!

У п’яти хвилинах від комплексу зупинки маршрутних таксі по місту і на Київ. Зручна розв’язка дозволить обрати оптимальний маршрут до Києва або прилеглих міст: Ворзель, Буча, Стоянка.

До того ж, по вулиці нижче розташований парк Незнайка, 17 школа, Екомаркет, центральна площа і всі необхідні соціальнозначущі місця.

Останнім часом все частіше користуються попитом саме будинки клубного типу, адже тут невелика кількість сусідів, а значить ви будете знати кожного особисто.

 

Крім цього, клубні будинки на порядок швидше будуються. В середньому цей процес займає близько року. Відповідно, ви швидше приступите до ремонту і заїдете в свою квартиру. Так само вигідно інвестувати в малоповерхові будівлі по типу клубних будинків з метою подальшого перепродажу, оскільки цикл оббігу грошей невеликий.

Тому ми вам рекомендуємо розглянути саме цей варіант як вигідне вкладення в своє майбутнє!

Поділіться цим
country.ua