+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Інфраструктура Ворзеля

Понад сто років тому під Києвом з’явилося селище з унікальним сосновим мікрокліматом. Це селище росло і розвивалося  і тепер знайоме всім як місто Ворзель. З маленького населеного пункту біля залізниці  виросло  комфортне для життя місто. Тут є все: школи (державні та приватні), дитячі садки, медичні установи, різноманітні магазини.

Останнім часом місто активно росте і розвивається, збільшується транспортна мережа. Розвивається велосипедна дорожня мережа. Це робиться для того, щоб люди могли використовувати велосипеди не тільки для прогулянок і занять спортом, але і для того, щоб без проблем дістатися на роботу. Є залізничне сполучення, за різними напрямками можна дістатися на потязі або на автобусі. Поруч з містом проходить міжнародна траса, яка в народі називається «Варшавка».

Ворзель знаходиться недалеко від столиці, і має відмінне транспортне сполучення з Києвом і сусідніми містами. Зручно в Ворзель приїхати електричкою, станція так і називається. З Ворзеля йдуть електропотяги в Бородянку, Тетерів, Малин, Коростень. Від Києва сюди ведуть автодороги Е40, М03, Е373. Маршрутні таксі відправляються від ст.метро .Академмістечко і ст.метро Святошин. Електропотягом можна доїхати від ст.м. Святошин, ст.м. Нивки, ст.м. Вокзальна. На машині можна швидко дістатися до ст.м. Академмістечко, також до ст.м.Оболонь, Мінська, зручний виїзд на Житомирську трасу. Рясніє новобудовами курортний Ворзель! Сприятливі природні умови України, поруч зі столицею. Ліс пригощає ягодами малини, грибами, ліщиною та іншими багатствами. Озера, парки, санаторії різних призначень для оздоровлення дорослих і дітей, табори, загальноосвітні державні і приватні школи, дитячі сади, магазини відомих мереж, аптеки, Спа-центр, басейни, кафе і ресторани, зручна транспортна розв’язка. Все, що можна побажати для комфортного життя.

Будинки житлових комплексів будуються з сучасних будівельних матеріалів з зовнішнім утепленням, що робить їх максимально енергозберігаючими, фасад будівель – красиве облицювання, в будинках встановлені сучасні ліфти, є кімнати для консьєржа, колясочні кімнати, а також домофони. До кожного будинку підведені всі комунікації і розведені по квартирах. Чиста питна вода коливається від глибоких артезіанських свердловин. Міське водовідведення забезпечує безпроблемне життя в багатоквартирних будинках. У місті встановлені нові дитячі та спортивні майданчики для дозвілля малюків і дорослих.

Ворзель обирають ті, хто цінує сільське умиротворення, спокій і тишу, а також доступність міських зручностей!

Поділіться цим
country.ua