+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Чому вигідно купувати нерухомість в карантин?

Пандемія коронавірусу торкнулася кожної людини в усьому світі. Внаслідок введеного карантину, життєвий простір багатьох людей, в тому числі і українців, обмежився розмірами їх житла. Адже тепер вдома ми не просто проводимо вечори і вихідні, а повноцінно живемо: виховуємо і навчаємо дітей, відпочиваємо, працюємо, паралельно виконуючи масу побутових зобов’язань.

Таким чином, нова реальність вплинула на уявлення середньостатистичного українця про ідеальне місце проживання, а також стимулювала збільшення продажів нерухомості на первинному ринку, особливо такого виду житла як будинки, дуплекси, таунхауси.

На що зараз звертають увагу українці при купівлі нерухомості та які критерії вибору житла допомагають легше перенести вимушену ізоляцію? Чому під час карантину придбання нерухомості стає доступнішим і як купити нове житло максимально вигідно? Про це піде мова далі.

Нові реалії змінили свідомість людей, їх цінності та пріоритети. Це підштовхнуло людей задуматися про важливість свого життєвого простору. Все більше людей стало усвідомлювати цінність просторого житла, адже наявність власного простору-це базова потреба кожної людини. Наявність балконів, терас а також, хоча б, невеликої земельної ділянки в цілому допоможе значно зменшити рівень стресу всієї родини при обмеженій дії карантину. Заміські будинки і дачі стали особливо популярні на ринку, адже там людина відчуває себе не тільки комфортно, але і безпечно!

Перші тижні карантину звичайно відбилися на кількості угод на ринку нерухомості, люди не встигли підготуватися ні морально, ні матеріально і дещо відклали прийняття такого роду важливих рішень. Але через деякий час ситуація стабілізувалася і ті, хто відчував потребу у власному житлі і до пандемії, продовжили пошук і покупку нерухомості.В той же час виникла паніка знизила довіру інвесторів банкам і тому виникла необхідність пошуку більш надійного варіанту інвестиції.

Велика частина людей усвідомила, що інвестування в нерухомість – найбезпечніший і надійний спосіб зберегти і навіть примножити наявні кошти. Вона завжди ліквідна , а також сама по собі може приносити додатковий дохід. У той же час покупка житла в період карантину приваблює покупців через зростання лояльності з боку забудовників і продавців вторинного житла. Багато забудовників зафіксували ціну за квадратні метри в гривні, що дозволило покупцям, які зберігали свої заощадження в іноземній валюті заощадити або дозволити собі житло більшої площі. У період карантину покупці можуть максимально вигідно провести торги, а також отримати цікаві пропозиції по розстрочці, тому що кожен клієнт для продавця став особливо цінним.

Для безпечної купівлі нерухомості завжди звертайте увагу на компанію забудовника, його здані об’єкти і майбутні проекти, а також користуйтеся послугами тільки перевірених і надійних агентств нерухомості. Надійний забудовник як правило, не перебуває в прямій залежності від інвесторів в даний момент, а продовжує будівництво за рахунок власних фінансів. Карантин, власне і послужив так званим “тестом на надійність”, а сильні і надійні учасники даного ринку як ніколи стали помітними для потенційних інвесторів.

За прогнозами аналітиків, чекати зниження цін на нерухомість в цьому році не варто. Але багато покупців нерухомості все ще можуть скористатися численними антикризовими акціями, які зараз пропонують забудовники. У довгостроковій перспективі ціна квадратного метру в Київській області швидше за все буде рости, незважаючи на збій попиту, викликаний карантином.

Ринок нерухомості був, є і буде. Поступово він адаптувався до функціонування в умовах всесвітньої пандемії. Головне – мийте руки, стежте за гігієною і зберігайте позитивний настрій! Зробіть своє життя комфортнішим і затишнішим! А фахівці в сфері нерухомості допоможуть вам в цьому!

Поділіться цим
country.ua