+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру недорого

Купівля квартири – заповітна мрія, на яку доводиться відкладати свої заощадження і іноді навіть оформляти іпотеку. Всі шукають найвигідніший варіант. Звичайно, все залежить від квартири – пропозиція буде від посередників або від господаря, від умов угоди та інших моментів. Все ж є способи, за допомогою яких можна заощадити, а іноді і істотну суму.

Якщо обирати житло меншою площею, можна зберегти $ 2000:  наприклад, квартиру у 35 кв. м. виставляють в середньому $ 35 000, а 34 кв. м. – вже $ 33 000. Різниця у розмірі невелика, але на цьому можна заощадити без втрати комфорту.

Ще один параметр, яким можна поступитись навіть  легше, ніж площею всієї квартири, – розмір кухні. Наприклад: однокімнатна квартира з невеличкою  кухнею у 5 кв. м. вартуватиме в середньому $ 30 000. Ті ж квартири з кухнями всього на 2 кв. м. більше обійдуться дорожче: $ 32 000. Але чекати не варто, адже житла з кухнями площею 5 кв. м. в 1,5 рази менше, ніж 7 кв. м, визначають експерти.

Також варіант заощадити – купити квартиру в цокольному поверсі,  іноді  потенційні  покупці про такий варіант навіть не підозрюють.

У багатьох оголошеннях є пропозиція «торг». Це сигнал, що необхідно домовлятися з продавцем про зменшення ціни. Торг зазвичай можливий завжди. Як ви скористаєтеся цим і на скільки зможете змінити ціну – залежить від ваших навичок і наполегливості.

Швидкий продаж житла на вторинному ринку – особливий успіх, коли дешева квартира в Києві або у найближчих населених пунктах обійдеться за ціною на 10-15% нижчою за ринкову. Для такої угоди треба активно співпрацювати з брокерами, готовність швидко реагувати на появу нових об’єктів та швидко з’являтися на перегляди і миттєво внести завдаток або всю суму. На швидкий продаж виставляють об’єкти, в яких немає ремонту, з немалими боргами за комуналку, для погашення кредитів власника. Екстра витрати по угоді частіше за все лягають на покупця, якому доведеться взяти на витрати по оцінці житла, нотаріальне оформлення та оплату податків.

Можна купити квартиру в Києві по акції і через «терміновий продаж».

Часто з’являються у продажі квартири в новобудовах з об’ємною знижкою і це не рідкість: так забудовники намагаються швидше розпродати «залишки» непроданих метрів при введенні новобудови в експлуатацію. За зниженими цінами доведеться обирати з того, що залишилося і не підійшло іншим покупцям: невидові квартири, житло з непопулярним плануванням і т.п. Маючи на руках всю суму для підписання договору, є шанс вибити додаткову знижку від відділу продажів і отримати дешеву квартиру в бажаному місті.

Не тягніть «кота за хвіст» коли вже є готовий варіант. Якщо житло продається дешевше ринкової вартості і вона вас влаштувала, не затягуйте своє рішення. Показавши сумніви і пообіцявши подумати і зателефонувати, ви ризикуєте дізнатися, що квартира вже продана.

Жорсткі рамки та вимоги  не ваш варіант, якщо у вас невелика сума. Відсіваючи багато оголошень, ви ризикуєте затягнути пошуки на дуже довго. У кожному місті є свої райони бізнес-класу і економ райони. У дешевших районах більше дешевих пропозицій.

Поділіться цим
country.ua