+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Кому за містом жити добре…?

Ось і настав той час, коли Ви, звичайний громадянин України із середньомісячним статком, мешканець галасливого та виснажливого мегаполісу, прийняли рішення розглянути питання придбання житла за межею гаміру та вічних заторів. Ваша фантазія, надивившись ідеалістичних картинок з мережі Інтернет про затишний будиночок в лісі або ж біля озера, де у власному гамаку так легко та спокійно дихається після виснажливої роботи, спонукає Вас до втілення мрії – пошуку житла за містом!

Для того, щоб Ваш вибір був максимально обдуманий, обґрунтований, давайте спробуємо розібрати основні труднощі, з якими Ви можете зіткнутися після переїзду з мегаполісу та чи дійсно настільки фантастичне та безхмарне може бути життя у передмісті.

Отже, перше, що спадає на думку із фразою “життя за містом” – власний затишний та продуманий будинок, в якому є кімнати для малечі, господаря та господині, господарчі приміщення та, звичайно ж – величезна камінна зала. “Мій будинок – моя фортеця” – чи не про це Ви замислились, читаючи ці рядки? Гадаю, що так.

Але про що Ви забули або ж не хотіли подумати, так це про турботи, які виникнуть разом із великим будинком. Підтримання у належному стані даху, стін, доріжок навколо будинку, мереж, а також збільшена площа прибирання – це ті неприємні “бонуси”, про які не варто забувати. Ті питання, якими у місті опікуються обслуговуючі компанії, ЖЕК, ОСББ – прибирання коридорів та прибудинкової території, вивезення сміття, поточний ремонт труб та електромереж, охорона і т.ін. – за містом цілковито та повністю ляжуть тягарем на Ваші плечі. Слід зауважити, що далеко не всі господарські проблеми можна буде вирішити власними силами, тому слід бути готовим витрати чималеньку суму на залучення кваліфікованого персоналу.

Звичайно, що поряд з Вашим будинком мрії мають бути доглянутий газон, квітник, можливо город для вирощування свіжої зелені та ягід, а також прибудинкова територія. Зазначені позиції не є обов’язковими та виключними, – все залежить від Ваших бажань та дизайнерського хисту. Проте в будь-якому випадку підтримання кожного з перелічених об’єктів в належному стані вимагатиме від Вас щоденної кропіткої та монотонної роботи, а також додаткових знарядь, без яких Ви спокійно обходились у місті (віники для підмітання доріжок, листя, косарка для стрижки трави, лопата для прибирання снігу тощо).

Продовжуючи обговорювати прибудинкову територію, слід попередити й про такий неприємний, але обов’язковий атрибут заміського життя, як комахи, мурашки, комарі та мухи, – вони будуть як на подвір’ї, так і у Вашій оселі, що іноді дуже дратує. Водночас, завдяки розвитку технологій з’являються нові пристрої для їх відлякування, а також спреї для їх знищення, тож існування неприємних сусідів можна звести до мінімуму.

Беззаперечним плюсом заміського життя є наявність постійного паркувального місця для Вашого автомобіля. Адже погодьтесь, що після тривалого робочого дня так втомлює шукати зручне місце для безпечної парковки транспорту біля Вашого багатоквартирного будинку у місті.

Поряд з цим, слід зауважити, що порівняно з містом Вам доведеться значно більше часу проводити в дорозі під час добирання на або з роботи додому – адже за містом будується все більше житлових об’єктів, але більшість з приміських мешканців працюють саме у мегаполісі. В даному випадку вислів “Автомобіль не розкіш, а засіб пересування” стає вкрай актуальним. Крім цього, не забудьте про необхідність доставити Ваших дітей до школи, садочка та на гуртки: якщо Вам потрібно бути на роботі у місті, функцію водія може взяти на себе інший член родини виключно за умови наявності ще одного транспортного засобу. Отже, сміливо можна готуватись в такому випадку до додаткових витрат на обслуговування автомобілів.

Звичайно, проблема з роботою у місті може бути вирішена пошуком нової поблизу місця Вашого проживання. Проте реалії такі, що швидко розв’язати дану проблему вдається далеко не кожному.

Щодо навчальних закладів для Ваших дітей, а також гуртків та спортивних секцій, де вони можуть проявити власні таланти – у передмісті ці питання розвиваються шаленими темпами, так само як і налагодження якісної інфраструктури для дорослих (будівництво ресторанних комплексів, кав’ярень, мережевих магазинів, спортклубів, парків та атракціонів). Окремі з об’єктів можуть сміливо сперечатися за якістю із міськими та навіть перевершують їх.

І наостанок. Якщо Ви не знітилися перед озвученими вище проблемами та готові перетворити їх на необхідні, але приємні клопоти, якщо Ви мрієте скинути з себе ярмо міського шаленого ритму та заринутись у атмосферу створеного Вами комфорту та спокою, якщо для Вас здоров’я не пустий звук та здоровий сон має велике значення – сміливо переходьте до зваженого та кваліфікованого пошуку об’єкта Вашої мрії.

Поділіться цим
country.ua