+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Новобудови без балконів і лоджій. Всі за і проти

Сучасний світ не стоїть на місці. Архітектори розвиваються, а з ними і народжуються нові більш прогресивні проекти будинків.

З огляду на кількість новобудов в передмісті міста Київ, вибір не обмежений і, звичайно ж, для кожного покупця відсутність або наявність балкона чи лоджії є індивідуальним питанням.

Тому на Ринку нерухомості представлені будинки різного класу і формату, щоб кожен з нас зміг виділити для себе комфортний житловий простір.

Існує ряд причин чому, все ж наявність балкона або лоджії є необхідністю для багатьох з нас:

Все частіше балкон або лоджію використовують як додаткові житлові квадратні метри. Отже, відсутність такого приміщення не дозволить розширити житлову площу.

Для молодих мам дуже зручно використовувати балкон або лоджію як прогулянки для малюка на свіжому повітрі, не виходячи з дому. Адже вважається, що сон на свіжому повітрі дуже корисний.

Так само на даному просторі зберігають, як правило, різні  речі: велосипеди, самокати, візочки, санчата і т.д.

Не забуваємо про застарілий, але цілком реальний метод сушіння білизни на свіжому повітрі, що не завдасть дискомфорту в кімнаті невеликого метражу.

Тим не менш, якщо покупці дотримуються мінімалізму в стилі і проти «захаращення» вільних просторів, сучасні архітектори проектують квартири без балконів і лоджій. Таким чином спочатку розширюючи простір. Плюсом є так само, що в кімнату буде надходити більше світла, оскільки немає зайвої перегородки. У таких плануваннях використані відповідні сучасні тенденції.

Неможливо не відзначити дизайнерські рішення з панорамними вікнами: простір, світло і дивовижний краєвид, якщо розглядати житло на більш високих поверхах, не залишать байдужим нікого.

Все частіше покупці новобудов схиляються до того, що відсутність балконів або лоджій не привід засмучуватися і тим більше відмовлятися від купівлі квартири.

Головне, що б квартира була просторою і в разі потреби передбачалося місце для зберігання речей. З нинішніми технологіями встановити простору гардеробну, обладнати комору не важко будь-якому дизайнерові.

А ось величезні вікна, наприклад, можуть виявитися важливим елементом у відчутті комфорту свого житлового простору.

Поділіться цим
country.ua