+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Плюси страхування нерухомості

Придбання нерухомості є не тільки приємним моментом в житті людини, а й несе за собою певні ризики. Але добре , що в наш час є всілякі способи їх мінімізувати. Альтернативним варіантом є своєчасне страхування нерухомості.

Достатня кількість покупців, які не замислюються про страхування нерухомості, і цьому є деяке пояснення. Багато хто погано володіє знаннями в страхування нерухомості. Популярним видом послуг страхування нерухомості все ще не стало, хоча сучасні страхові компанії намагаються переконати нас в зворотньому, надаючи власну статистику.Страхування нерухомості

В Україні, на жаль, досі немає закону, який би зобов’язував страхувати житло, як наприклад, існує  закон страхування автомобілів. На жаль, страхування даного типу ніхто не пропонує так часто, як би цього хотілося.

Для кожного окремого виду нерухомості існує свій рейтинг необхідності страхування. Для кожного окремого випадку свій рейтинг доцільності страхування. Середньостатистичний власник автомобіля уявляє, на скільки це йому може бути вигідно, тому і не відмовляється від даного виду страхування. А от власник комерційної нерухомості, житлової площі або гаража рідко замислюється над тим, що страхування нерухомого майна також має свої переваги і недоліки.

Юристи, що спеціалізуються на страхуванні нерухомості, радять звернути увагу на кілька аспектів. Якщо нерухомість здається в оренду, особливо, якщо не регулярно або посезонно, не має достатнього рівня захисту. А саме – пожежної сигналізації, захищених дверей, хороших замків, решіток на вікнах, якщо це цокольний поверх та інше. Слід також звернути увагу на місце розташування об’єкту, чи немає поблизу зон з підвищеною небезпекою, теплотраси або ж аеродромів.

Необхідно також врахувати, що більшість страхових компаній гарантують виплату страхових внесків навіть якщо подія буде пов’язана з падінням літака або його уламків. Це є важливим чинником при розрахунку страхових платежів. А наявність охоронної системи значно знижує ці ризики.

Покупці, які вже мали досвід користування цим видом страхових послуг, впевнені в тому, що варто порахувати всі витрати, пов’язані з цією затією. А потім вже необхідно порівнювати, чи вигідна така послуга як страхування житла або офісу.

Однозначної відповіді немає, але ті, хто стикався з позитивним прикладом страхування, з упевненістю заявляють, що це досить вигідно. Правда, ви і самі в змозі прорахувати всі необхідні витрати і можливу користь.

Пам’ятайте про те, які саме страхові випадки такими є:

  • пожежі, вибух газу, використовуваного для побутових потреб, удар блискавки, підпал
  • стихійні лиха (зсув, буря, вихор, ураган, град і т.д.)
  • пошкодження водою з водопровідних, опалювальних, каналізаційних систем
  • злочинні дії третіх осіб.

Пам’ятайте про те, що процедура отримання виплат, а саме збір всіх необхідних документів є педантичною справою і має свої особливості, про що ми згадаємо нижче.Збір необхідних документів

Повідомте страховій компанії про те, що трапилася подія, не пізніше ніж 24 години після її настання.

Якщо ж ви не вклалися в зазначений термін, то у вас є час протягом трьох робочих днів після випадку повідомити в письмовому вигляді про подію, а саме відправити лист або факс.

Не забудьте переконатися в тому, що ви вжили всіх можливих заходів щодо запобігання і збереження застрахованого майна. Але також не слід вживати ніяких дій зі зміни стану об’єкта, так як це може викликати казуси при встановленні винного в події.

Також необхідно заявити про те, що сталося, в ЖЕК або обслуговуючу компанію вашого будинку. Після займіться збором всіх необхідних документів, що підтверджують вашу особу, технічний паспорт на нерухомість або виписку з реєстру нерухомості, що підтверджує ваше право власності, довідки з компетентних органів, перелік пошкоджень, встановлених експертом, перелік документів повинен бути зазначений у вашому страховому договорі, варто це врахувати на момент підписання.

Страхування вашої нерухомості

А ось терміни страхових виплат можуть суттєво відрізнятися, а саме слід розраховувати на терміни, що були спочатку обумовлені страховою компанією.

Дуже сподіваємося, що тема страхування нерухомості більше не викликає у вас питань, а її користь є очевидною. Залишилося тільки зрозуміти в якому обсязі і на яку суму страхових виплат ви розраховуєте, а також обрати страхову компанію, якій ви довіряєте.

Поділіться цим
country.ua