+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити таунхауси в КМ Family Town Ірпінь

З кожним роком приходить усвідомлення того, що приватне життя повинно бути максимально розміреним і прихованим від шуму і стрімкого руху. Якщо раніше всі хотіли жити виключно в центрі всіх подій, з повною інфраструктурою біля будинку, то зараз настав етап спокійного життя. Зараз не просто модно мати заміську нерухомість, це стало необхідністю – особливо за останній рік пандемії. Безумовно, не кожен може дозволити собі котедж на 10 сотках, але знайти за помірні гроші, наприклад, таунхаус можна. В Ірпінському регіоні представлено багато варіацій подібної нерухомості, але ми з вами зупинимося на максимально комфортній і якісній. Що таке комфортні таунхауси? Це ті, які зведені з цегли, утеплені мінеральною ватою, мають централізовані комунікації і розташовані в лісовій зоні, адже нам хочеться жити в екологічно чистому місці і дихати свіжим повітрям. Таунхаси Family Town відповідають всім цим запитам. Таунхаси Family Town

Вони розташовані на зеленій, негучній вулиці, мають закриту територію. Також важливо, що всередині двору буде місце не тільки для парковки автомобілів, але і є окреме місце для дитячого майданчика. Ви завжди можете бути за дітей спокійні, вони завжди будуть під наглядом.

Зведені таунхауси з керамоблока, утеплені мінеральною ватою, оштукатурені короїдом і оброблені клінкерною плиткою. Встановлено панорамні вікна з темним ламінуванням REHAU 70, двокамерний склопакет. Щодо планувань, то вони представлені в двох варіантах 95 кв.м. і 120 кв.м. За мінімальну ціну, представлену в прайсі, ви отримуєте опенспейс без міжкімнатних перестінок, і вже на свій розсуд визначите, де і якої площі у вас будуть приміщення. У стандартних плануваннях від забудовника на першому поверсі передбачена кухня-вітальня, кімната, санвузол, коридор, гардеробна, на другому поверсі дві кімнати і санвузол. У плануваннях 120 кв.м. на другому поверсі додається ще одна кімната.Житло

Щодо комунікацій, то вони повністю централізовані, включаючи каналізацію. У будинках передбачені двозонні лічильники з тарифом день/ніч.

Таунхаси Family Town мають загальну парковку з шириною заїзду 6 метрів, і окремі задні дворики, площа яких варіюється від 1 сотки до 1,5.

На задньому дворі є місце для установки барбекю і садових меблів.

Таунхаси Family Town в ІрпеніЦі таунхауси називаються Family Town, тому що максимально розраховані на проживання всією сім’єю, тут відмінне повітря, тут спокійно і зовсім не далеко до інфраструктури. Поруч розташовані дитячий садок, школа, поліклініка, супермаркети, затишні кафе і кілька парків з зонами відпочинку для дітей і дорослих. Ми будемо раді показати вам ці таунхауси, на які, до речі, є розтермінування на індивідуальних умовах.

Поділіться цим
country.ua