+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Дача в Ірпінському регіоні

Шалений 2020 рік змусив кожного з нас здійснити переоцінку цінностей та потреб. На другий план відійшли такі питання, як стильне та модне вбрання, гламурні тусовки в клубах та ресторанах, відпочинки за кордоном тощо.

Найактуальнішою потребою минулого і, нажаль, поточного року став вільний простір та можливість ним насолоджуватись, отримати відпочинок від стресового стану, пов’язаного із карантинними обмеженнями.

Саме даний факт в першу чергу змусив більшість збагнути, що перебування у помешканні багатоквартирного будинка значно поступається відпочинку на власній дачній ділянці.

Окрім реалій сьогодення, як правило, відправною точкою  для людини у питанні пошуку дачі стає народження дитини та усвідомлення того факту, що малечі потрібно для нормального зростання активне рухливе життя у безпечному просторі та харчування якісним продуктами. Всім цим при вдалому пошуку та ретельній праці може забезпечити дачний будинок та ділянка біля нього. Також дача для батьків – це можливість навчити дитину жити в гармонії з природою, спілкуванню із тваринним світом (котами, собаками, пташками, тощо), а також наочно зрозуміти, як вирощується урожай перед тим, як потрапити на стіл.

Крім того, саме дачний будинок з певного часу стає для дорослих своєрідною мушлею від життєвих проблем та шаленого темпу міського життя. Адже як це добре приїхати після напруженого трудового тижня до власного будиночку, сходити рано-вранці на рибалку або ж виспатися досхочу без остраху бути розбудженим галасливими сусідами, випити запашного чаю або кави з коханою людиною на власному подвір’ї, після 5-6 денного сидіння в офісі зайнятися фізичною роботою, що приносить задоволення та емоційну розрядку – поливати город, доглядати за квітником, щось майструвати і т.д. І звичайно, на вечерю приготувати на дворі смачнющі шашлики, рибу та інші страви з вогню – таке шаленство смаколиків в квартирних умовах просто не можливе!

Сучасні “дива” техніки у вигляді посудомийної та пральної машин, котла, що гріє воду, робота-пилососа і т.п. зводять нанівець хатні турботи, пов’язані із прибиранням та доглядом за дачею та навколишньою територією, тож більше часу Ви можете приділити собі та близьким.

Слід зауважити, що для молодих людей, які тільки-но починають свій життєвий шлях, дача – це можливість весело та комфортно провести вихідні з друзями, поза опікою батьків, не обмежуючи себе у музиці, веселощах та не побоюючись невдоволених від гамору квартирних сусідів.

В свою чергу особи більш літнього віку, пенсіонери сприймають дачу як місце для оздоровлення завдяки перебуванню на свіжому повітрі та помірній фізичній праці на присадибній ділянці. В даному випадку жодних обмежень у виборі об’єктів агрономічних досліджень немає, а результат завдяки невтомній праці та наполегливості, поєднаної із любов’ю, завжди буде Вас приємно дивувати. Також дача – це й можливість зібрати на природі більше коло родичів, погратись із онуками, навчити їх любити та шанувати природу.

Також кожен погодиться, що у будь-якої родини з часом накопичується безліч необхідних речей, які захаращують квартиру, проте які шкода викидати. У даному випаду дача стає додатковим місцем для їх зберігання.

Отже, після того, як питання з необхідністю придбання дачі вирішено, залишається справа у ретельному пошуку зручного та комфортного для Вас її місцезнаходження.

Пропонуємо Вашій увазі розглянути Ірпінський регіон та вивчити його переваги.

Зокрема, перше, що спадає на думку при згадці про Ірпінь, Бучу, Стоянку, Забуччя та Гостомель – це вікові хвойні ліси та розміщені на території даного регіону ще за радянських часів безліч санаторіїв та курортів, баз відпочинку. Вибір їх розташування в даній зоні не випадковий, адже науково доведено, що хвойні ліси допомагають нормалізувати дихальні функції організму, вилікувати хронічні хвороби дихальних шляхів, а також в цілому значно покращити самопочуття. Напевно, це одна з причин, чому багато з представників політичної та бізнес-еліт обрали для проживання Ірпінський регіон.

Друга очевидна перевага даного напрямку для пошуку дачі є наявність зручного сполучення із столицею та доступ до доріг міждержавного значення (траси Київ-Чоп та Київ-Варшава). При цьому слід зауважити, що переважна більшість даних доріг знаходиться у відмінному стані, що теж впливає на відчуття комфорту та економить час при добиранні до місця призначення.

Завдяки активному заселенню регіону, в тому числі й молодими сім’ями, будуються сучасні житлові та відпочинкові комплекси, парки, школи, дитячі садочки, мережеві магазини та кафе (“ЕПІЦЕНТР”, “ФОРА”, “NOVUS” “MacDonalds”), місця для організацій дозвілля та інші об’єкти, необхідні для Вашого комфортного проживання. Одним із таких місць вже давно став Бучанський міський парк – як приклад вдалого ландшафтного дизайну, поєднаного із  високим комфортом для потреб відвідувачів.

Звичайно, придбання дачі в Ірпінському регіоні – це також і вдала інвестиція, адже вартість земельних ділянок та квадратних метрів у даному напрямку з розвитком інфраструктури стабільно зростає, тож при вкладенні власних коштів у нерухомість Ви в жодному разі не залишитесь без очікуваного прибутку.

Підсумовуючи викладене, на нашу думку саме Ірпінський регіон може задовольнити Ваш вибагливий смак для пошуку та придбання у ньому дачі своєї мрії, в чому із задоволенням Вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти компанії “NID Company”.

Поділіться цим
country.ua