+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в ЖК “ЖАСМИН”

Серед великої кількості житлових комплексів Ірпеня сміливо можна виділити Жасмин, який розташований практично біля в’їзду в місто з боку Нової траси. Поруч з ним знаходиться ліс, а це завжди свіже повітря, можливість прогулятися з собакою або покататися на велосипеді. Поруч з комплексом є всі необхідні для повсякденного життя товари і послуги.

 

Сам комплекс складається з трьох черг, перші дві з яких вже введені в експлуатацію, комунікації підключені, люди зробили ремонти. Відмінною рисою ЖК Жасмин є правильно продумані планування з усіма роздільними приміщеннями включаючи санвузол. В абсолютно кожній квартирі є вмістка гардеробна кімната, виділена окремим приміщенням. Забудовник передбачив три види квартир: одно-, дво-, – і трикімнатні квартири різного метражу. Найменші однокімнатні квартири по 39 кв.м, двокімнатні від 55 кв.м., а трикімнатні, з видом на ліс, стартували від 78 кв.м.

ЖК Жасмин користується попитом у потенційних інвесторів бо цей ЖК побудований за всіма будівельними нормами з дотриманням всіх технічних вимог. Будинок 10-ти поверховий, цегляний, де кожен поверх для міцності йде з армопоясом. Будинок утеплений, оштукатурений короїдом і має ніжні світло-зелені відтінки, що нагадує квітку жасмину. Вхідна група та самі під’їзди з хорошим ремонтом, мають пандуси, поручні і оснащені системою домофонізації і світловими датчиками.

На території будинку цілком вмістка парковка, а також власна трансформаторна підстанція розрахована на всі три черги.

 

Якщо ви хочете купити квартиру в ЖК Жасмин, то зробити це найдешевше можна на етапі будівництва, на даний момент зводиться третя черга. Вона представлена ​​9-ти поверховим окремо стоячим будинком, в якому всього один під’їзд. На поверсі 8 квартир і пасажирський ліфт. На першому поверсі з фасадної сторони розташовуються комерційні приміщення, а з двору побутові приміщення у вигляді комор. У ЖК Жасмин планування представлені одно, – і двокімнатними квартирами. У кожній однокімнатній квартирі (35-37 кв.м.) передбачені гардеробні. Двокімнатні квартири тільки одного планування загальною площею 59, 55 кв.м. з роздільним санвузлом.

Комерцію також можна розглядати під інвестицію, в продажу одно, – і двокімнатні приміщення площею від 36 кв.м до 64 кв.м. Для покупців квартир і комерції діє розстрочка до кінця 2020 року.

Купити квартиру в ЖК Жасмин однозначно варто ще й тому, що поруч парк, школа і садочок в пішій доступності, а до Києва на автобусі всього 15 хвилин. Менеджери NID Company більш детально ознайомлять вас з цим комплексом, покажуть готові квартири і варіанти споруджуваних, а також розрахують розстрочку.

Поділіться цим
country.ua