+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в ЖК Синергія 3+

Місто Ірпінь продовжує активно будуватися і розвиватися, пропонуючи інвесторам поліпшену інфраструктуру, парки і зони відпочинку. Все більшою популярністю користується житло економ і комфорт-класу, яке можуть собі дозволити люди середнього достатку. Подібне житло зараз можна купити в комплексі Синергія 3+. Велика перевага забудовника в тому, що існує ціла система підтримки молодих сімей та малозабезпечених громадян. Будівельна група “Синергія” пропонує придбати квартири як в розстрочку, так і в кредит. Розстрочка поширюється на житло, що будується з прив’язкою до гривні, сума виплат залежить від першого внеску, який може бути в розмірі від 30%, 50% і 70% від вартості квартири, решту суми можна виплачувати від 5-ти до 22-х місяців. Кредит також можливий, але тільки на готові квадратні метри, тобто ті, які з документами, що підтверджують право власності. Серед українських банків, що видають кредити до 20-ти років: Кредобанк, Приватбанк, Ощадбанк і Укргазбанк.

 

Щодо самого комплексу “Синергія 3+”, розташований він в районі, який називається в честь самої будівельної групи – Синергія. Це молодий район, в якому активно розвивається бізнес, є супермаркети, пекарні, кафе, аптеки, салони краси і спортзали. Купити квартиру в ЖК Синергія 3+ вигідно ще й тому, що істотно буде зекономлено час на шопінг і відпочинок, їхати далеко не потрібно, всі необхідні послуги ви отримуєте біля будинку.

У комплексі представлені однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, різних планувань і метражу. Великим попитом користуються так звані евродвушкі, де коридор і кухонна зона виділені одним простором, це дозволяє зонувати площу таким чином, що вийдуть дві окремі кімнати.

На завершальному етапі ціни йдуть від 10800 грн / м2 до 13700 грн / м2.

В цілому Синергія 3+ – це комплекс, що складається з 9-ти дев’ятиповерхових будинків, які зведені за монолітно-каркасною технологією з перестінками з газоблоку з утепленням з мінеральної вати. Виділяє цей комплекс фактурний, кольоровий фасад, який надає йому яскравості. Вікна в будинку панорамні, що дають багато світла. Сам комплекс розташований таким чином, що всі квартири природно освітлені в будь-який час року. Синергія 3+ має велику прибудинкову територію, на якій розмістилися дитячі та спортивні майданчики. Парковка для автомобілів винесена за межі комплексу і розташована з зовнішнього боку по периметру.

 

У 2-х хвилинах ходьби розташований муніципальний дитячий сад, який для району будувала також будівельна компанія Синергія. Біля комплексу знаходиться зупинка громадського транспорту, до Києва на маршрутці ви доберетеся за 30 хвилин, на власному авто набагато швидше. Поруч з комплексом дубовий гай – місце, де можна прогулюватися всією сім’єю. Купити квартиру в Синергія 3+ раціонально, тому що ви отримуєте не тільки квадратні метри, але і гарну інфраструктуру і комфортне життя в цілому.

Поділіться цим
country.ua