+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити землю в Михайлівці-Рубежівці.

Великою популярністю користується заміська нерухомість в передмісті Києва, з гарною транспортною розв’язкою і наявністю інфраструктури. І чим ближче розташований до столиці населений пункт, тим дорожче вам обійдеться об’єкт нерухомості.

У зв’язку з тим, що Ірпінський регіон є модним напрямком, житло останнім часом зросло вдвічі, зараз купити будинок або землю за прийнятною ціною стає все складніше. Тому активно нішу економного і в міру аскетичного житла займають більш віддалені населені пункти. Одним з таких є Михайлівка-Рубежівка. Зараз там спокійно можна купити земельну ділянку і побудувати будинок, все це вам обійдеться в рази дешевше, ніж в Ірпені або Бучі. Михайлівка-Рубежівка межує на сході з Ірпенем, має хороше транспортне сполучення з Києвом по Житомирській трасі, автобуси щодня курсують за всіма напрямами Києво-Святошинського району.

Щодо інфраструктури, то вона цілком собі забезпечує найнеобхіднішим життя жителів. Є школа, стадіон, відділення пошти, магазини, кафе і ряд підприємств.

 

На сьогоднішній день у Михайлівці-Рубежівці на постійній основі проживає близько 5000 людей, цифра збільшується за рахунок приїжджих дачників в літній час. До речі земля в садових товариствах коштує недорого, її можна придбати від 300 у.о за сотку. Якщо ви зважилися на покупку землі під будівництво житлового будинку, то вона стартує від 500 у.о. за сотку землі в залежності від місця розташування. Потрібно відзначити, що до складу Михайлівки-Рубежівки входить: Забуччя, Червоний Хутір і Червона Слобода. У всіх цих селах в основному займаються присадибним господарством, приїжджають на літо відпочивати з дітьми. Але є і ті, хто осів тут, віддає перевагу тиші і має віддалену роботу. Останнім часом спостерігається також тенденція переїзду сюди на постійне місце проживання, швидкими темпами зводяться котеджні містечка, де можна купити таунхауси за ціною двокімнатної квартири в Києві. Відмінним варіантом є будівництво нерухомості з нуля. Купуєте землю і зводите будинок своєї мрії по грошах це вийде відносно недорого.

 

В середньому до Києва добиратися близько 20-ти хвилин на автомобілі і на автобусі трохи довше.

Михайлівка-Рубежівка це дуже перспективне місце, вона оточена лісом, є мальовничі озера. Для любителів активного відпочинку і тривалих прогулянок є величезна кількість місць. Вам і вашим близьким сподобається жити в цьому екологічно чистому місці. Наші менеджери допоможуть вам вибрати земельну ділянку в Михайлівці-Рубежівці за оптимальною  для вас  ціною без додаткових витрат.

Поділіться цим
country.ua