+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити землю в Гостомелі

Гостомель одне  з тих містечок сателітів Києва, куди хочеться повернутися: воно потопає у зелені, всюди свіже повітря і можливість прогулятися в лісі або парку. Гостомель розвивається стрімко, поліпшується інфраструктура, в місто зайшли мережі великих українських супермаркетів, банків і аптек. Також тішить те, що є можливість проводити час різнопланово, від риболовлі до вечері з друзями в улюбленому кафе. Варто звернути увагу на те, що Гостомель це місто тісно пов’язане з Ірпенем, він входить в підпорядкування його міськради, а значить жителі міста зможуть спокійно користуватися всією соціальною сферою маючи ірпінську прописку. Транспортна розв’язка за кілька років стала кращою, що дозволяє швидше добиратися до столиці з найвіддаленіших куточків міста. Завдяки тому, що місто активно розвивається воно викликає інтерес у інвесторів і потенційних покупців нерухомості під Києвом, яка в рази дешевше. Простіше кажучи Гостомель це сучасне місто, що робить ухил у бік екології та недорогого житла. Якщо ви не розглядаєте покупку квартири тут, то безумовно хотіли б жити в приватному будинку, дуплексі або таунхаусі. На ринку нерухомості є, як готові варіанти, так і можливість все побудувати самим купивши земельну ділянку. На сьогоднішній день ціна за сотку стартує від 1000 у.о. в більш віддаленому від центру місці. У самому центрі міста, де розгалужена транспортна розв’язка і максимально представлена ​​інфраструктура, ділянка вам обійдеться від 5000 у.о. за сотку, а якщо земля розташована біля парку, то і всі 8000 у.о. Безумовно вартість залежить ще і від наявності централізованих комунікацій, їх стану і пропускної здатності.

Тим хто шукає усамітнення і спокійного розміреного життя, відмінно підійде ділянка розташована ближче до Блиставиці або Озер. Ціни тут істотно нижчі через віддаленість і за рахунок того, що велика частина землі належить до садових товариств. Цільове призначення такої землі під ведення сільського господарства, але згідно із законами України на такій землі можна будувати будинки і офіційно прописуватися. Вартість за сотку приблизно 500-700 у.о.

З комунікацій в садівничих товариствах зазвичай представлене світло, а воду і септик-систему можна собі зробити самостійно. Проживати можна сезонно, а можна і на постійній основі, практично скрізь є магазини, аптеки і зупинки громадського транспорту. Завдяки тому, що Гостомель розташований в безпосередній близькості від Києва, земля тут користується попитом, наші менеджери володіють максимально повною інформацією про ділянки регіону і допоможуть вам купити землю в Гостомелі згідно вашим вимогам.

Поділіться цим
country.ua