+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити таунхаус в КМ “Apple Estate”

Життя в заміському будинку привабливе своїм спокоєм, почуттям розслаблення і свободи. Тільки так ми можемо відчувати життя в повній мірі. Для цього людям вже не так потрібні котеджі, заміські будинки. Так на ринку нерухомості з’явилися таунхауси, володіючи меншою площею, але зберігаючи більше комфорту. Саме тому і до цього дня таунхауси популярні і затребувані. Великий вибір з готовими або плануваннями під побажання клієнта пропонує забудовник “Apple Estate”.

Особливо актуальним є придбання власного заміського житла або житла в передмісті. Можливо, ви вже встигли відчути потребу мати власний двір. Більше свіжого повітря і місця для прогулянок поза громадських територій і далеко від галасливих, загазованих вулиць.

Привабливіших цін зараз на ринку немає, забудовник “Apple Estate” пропонує лояльні умови. А саме Ви можете придбати таунхаус як з базовою, так і з максимальною комплектацією. Зверніть увагу, що в разі повної оплати Ви обов’язково отримаєте бонус. У першому випадку міжкімнатні перегородки буду здійснені забудовником, а в другому варіанті є можливість отримати розводку електрики, що так само істотно знизить ваші ремонтні витрати.
Затишні таунхауси представлені компактними секціями будиночків, якщо здійснювати покупку зараз, то ви можете обрати будиночок з найкрасивішим видом і вигідним місцем розташування. Три спальні або стільки, скільки дозволить вам ваша фантазія і площа секції будиночка. Варіативність і можливість влаштувати все на власний смак є дуже важливим фактором при покупці житла.

Варто врахувати доступні ціни даного виду житла. Можна відзначити, що таунхаус є найвдалішим поєднанням квартирного затишку і принади заміського життя. Даний тип житла представлений в різних цінових категоріях, але саме таунхауси “Apple Estate” є одними з найвигідніших пропозицій на ринку.

Зверніть увагу на матеріали забудови, стіни виготовляються з керамоблока, що є найкращим аналогом червоній цеглі. Зберігається теплоефективність і екологічність. Стіни будуть утеплені базальтової плитою і стильно оштукатурені. У будинок підведені всі комунікації і розрахунок на газове опалення. КМ “AppleEstate” це не просто таунхауси, а маленька екосистема містечка, де обов’язково буде дитячий майданчик і зона відпочинку для дорослих.

Територія буде закритого типу і з системою відеоспостереження, що забезпечить повну безпеку. Ви ніколи не будете відчувати себе в глушині, завжди поруч знаходяться всі необхідні атрибути цивілізації: школа, садок, супермаркет, банк і всього 15 хвилин їзди до Академмістечка.

У разі купівлі житла в “Apple Estate” ви отримуєте максимум комфорту за мінімальні гроші. Купівля таунхаусу – це інвестиція в своє здоров’я і здоров’я своєї родини. Ви не втратите комфорту міського жителя, а тільки придбаєте більше простору для власного дозвілля.

Поділіться цим
country.ua