+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в ЖК “New York Towers”

Що для Вас є основним в понятті «високоякісне комфортне житло»? Для когось важливим буде близькість до інфраструктури, хтось відзначить для себе наявність великої парковки у комплексі, або закритий паркінг тільки для себе і сусідів по будинку, інших приваблює закрита територія з охороною – безпека понад усе. Кожне Ваше побажання врахували проектанти та архітектори будівельної компанії «Орлан-Інвест Груп». Саме таким, якісним проектом для життя, є ЖК “New York Towers”, де кожен знайде для себе все, що так цінується в комфортному житлі.

 

Житловий масив “New York Towers” зовсім новий, розташований він на в’їзді в місто Ірпінь, всього в 7 км від міста Києва. Відмінне місце за всіма показниками: свіже лісове повітря, концептуальний проект інфраструктури, висока якість будівництва, відмінна транспортна розв’язка.

Концепцією цього прогресивного житлового комплексу є принцип «Місто в місті». Це означає, що тут ведеться будівництво великого мікрорайону з продуманою інфраструктурою, в якому передбачені свої магазини, спорт-центр а також б’юті-салони, ресторани і кафетерії, для дітей побудують сучасний освітній комплекс і центр раннього розвитку, LEGO-room, а для молоді і фрілансерів передбачений сучасний коворкінг. У перших побудованих будинках комплексу вже працює магазин, є невелика кав’ярня.

Територія самого комплексу по завершенню всього проекту буде закрита, також передбачено цілодобове відеоспостереження. В’їзд на територію комплексу можливий тільки через контрольно-пропускний пункт, що дозволяє обмежити доступ на закриту територію ЖК сторонніх машин і непроханих відвідувачів. Відсутність машин у дворах допомагає підтримувати безпеку і тишу для всіх жителів цього комплексу.

Заїзд на територію ЖК максимально комфортний: побудована нова асфальтована дорога з затишними пішохідними алеями, з LED-освітленням. Також комплекс має свою пішохідну територію, де будуть створені еко-зони з різним рельєфом і наповненням для різноманітного дозвілля, є дитячі та спортивні майданчики.

Дуже важливим аспектом при виборі житла для всіх є наявність достатньої кількості паркувальних місць. У цьому житловому комплексі передбачений просторий підземний паркінг на внутрішній території комплексу, а також парковка для гостей по периметру ЖК.

 

 

Місцевість, в якій розміщений комплекс, додає унікальності: сосновий ліс з віковими деревами, що пізніше обов’язково стане доглянутим парком, де можна буде прогулюватися приємними вечорами. Розташований в двох кроках від будинку парк стане улюбленим місцем відпочинку для всієї родини, адже він буде обладнаний дитячими майданчиками, місцями відпочинку для дорослих, архітектурними спорудами і затишними кафе. Зараз схожий за своїм принципом проект реалізований також в цій частині міста. На перетині вулиць Університетської та Пушкінської розташований величезний парк відпочинку, центральний в нашому зеленому місті. Красива однотипна забудова навколо, сучасні ЖК і свіже лісове повітря. Прогулявшись там, Ви вже не відмовтеся від можливості жити в лісі завжди, і ЖК «New York Towers» зможе реалізувати це бажання.

 

У ЖК «New York Towers» все продумано до дрібниць. Відмінний дизайн ландшафту і самого комплексу, велика кількість озеленення на території, дизайнерське освітлення, безліч дитячих і спортивних майданчиків, просторий хол під’їзду, наявність двох ліфтів для всіх потреб мешканців, відмінне сусідство з такими ж новими житловими комплексами.

Окремо варто виділити ідеальні за своєю практичностю планувальні рішення від архітекторів і проектантів комплексу. Просторі, добре освітлені кухні-вітальні, правильної форми житлові кімнати, функціональні коридори – максимум користі з робочої площі. У комплексі представлені функціональні однокімнатні квартири, просторі квартири на 2 і 3 спальні з кухнею-вітальнею. Є варіанти як двосторонніх квартир, так і з розташуванням на одну фасадну сторону. Всі відмінно освітлені, скрізь присутнє панорамне скління.

Купуючи квартиру в цьому прекрасному місці, Ви купуєте свій затишок і комфорт, привілей жити в лісовій зоні з усією інфраструктурою неподалік!

Поділіться цим
country.ua