+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Як обрати квартиру для здачі в оренду

Сучасна статистика говорить про те, що близько 25% житлової нерухомості купується для подальшої здачі в оренду. Сьогодні це один з найбільш поширених варіантів інвестицій. Таким чином, наші співгромадяни забезпечують себе і своє майбутнє. Деякі готують квартири для своїх дітей / онуків і, щоб «відбити» вкладені гроші, тимчасово здають. Це гарна підмога. А здача квартири під оренду в Ірпені, Бучі завжди буде популярна через близькість до столиці. І якщо не виходить знайти орендаря в лютому або березні, варто почекати кілька місяців і до серпня-жовтня квартиру обов’язково знімуть.

Існує кілька правил для вибору квартири під оренду.

  1. Інвестуйте в житло в районі з добре розвиненою інфраструктурою. Близькість до транспортних розв’язок, магазинів, зон відпочинку, ТРЦ, дитсадків і шкіл дає непоганий відсоток до загальної вартості, і щомісяця ви будете отримувати на 10-30% більше. Крім того, якщо ви вирішите квартиру продати, то вигіднішою буде і  її продаж.
    2. Обирайте новобуд. Існує правило реклами AIDA: увага, інтерес, бажання, дія (attention-interest-desire-action). Цей принцип працює вже не одне десятиліття і говорить про те, що перше, що побачить майбутній орендар, має привернути його увагу і викликати інтерес. Погодьтеся, що більше уваги приверне доглянутий газон, закрита територія і новий дитячий або спортивний майданчик, ніж стара вигоріла будівля, залишки шин і поламана лавка (як часто буває) перед під’їздом.
    3. Подумайте про площу квартири. Якщо ви оберете велику і простору квартиру на 3-4 кімнати, чи буде на неї попит? Найчастіше в оренду здаються невеликі 1-2-х кімнатні квартири. Завжди знайдеться мешканець, якому потрібна саме така квартира: він один або сім’я багато працює, офіс для інтернет-магазину або студенти, у яких не буває багато грошей. В Ірпені та Бучі є кілька комплексів, де пропонуються компактні смарт квартири: ЖК «Фортуна», ЖК «Модуль», ЖК «Гранд Бурже», ЖК «Версаль-парк», такі квартири дуже популярні в орендарів, і за рахунок невеликої ціни, швидше окупаються.
    4. Якість будинку і висотність. Люди, що знімають квартиру в оренду, рідко замислюються про те, з якого матеріалу зроблені стіни або на якому поверсі вона перебуває. Верхні поверхи часто коштують дешевше в продажу, але на вартості оренди це не відбивається. Цокольний поверх буде вигідно здавати під офіси та кабінети.
    Варіантів для вибору багато, необхідно розрахувати свій бюджет, практика показує, що чим вища ціна квартири при купівлі і дорожче ремонт, тим довший період окупності.
Поділіться цим
country.ua