+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Квартира не продається, чому?

Сьогодні один з найскладніших періодів пов’язаних з пандемією COVID-19 і фінансовою кризою, яку вона за собою потягнула. Однозначно, як бути і в який бік піде ситуація з ринком нерухомості, не беруться стверджувати навіть експерти (їх прогнози істотно різняться), але тим не менш угоди проводяться і житло продається. І якщо заміська нерухомість продається добре, без особливого зниження цін, то на ринку нерухомості квартир застій. Якщо брати тільки Ірпінський регіон, то в ціні споруджуваних новобудов зниження немає – це 700 у.о. за метр квадратний в середньому, то на вторинному ринку квартири здешевіли відсотків на 5-10, в залежності від району, комплексу і самого ремонту. Постараємося в цій складній ситуації відповісти на питання, що робити, якщо ваша квартира не продається, а вам ну дуже треба від неї позбутися за низкою причин – від переїзду до поповнення в родині.

Кожен, хто хоч раз продавав квартиру, стикався з дилемою: продати швидко і дешевше, ніж диктує ринок або стояти на своєму в річних очікуваннях покупця ?! Причин, за якими не продається квартира багато, в основному це занадто завищені очікування власника. Часто клієнти інвестують в житло економ-класу на етапі будівництва, згодом роблячи ремонт в квартирі, і реалізуючи, як житло бізнес або еліт класу. Думаючи, що знайдуться ті, хто купить бездумно, не вивчивши всі за і проти. Зараз такий механізм не працює, на ринку великий вибір квартир і клієнт дуже проінформований про ситуацію, що склалася. Якщо у вас дворівнева квартира або нестандартного планування, то залучити клієнтів в такій ситуації можна тільки низькою ціною і реально популярним розташуванням будинку, наприклад, біля парку або школи і садочка, інакше розраховуйте на довгий продаж в рік і більше.

 

У кризовий час продає квартиру той, хто мотивує клієнта, від прекрасних фотографій квартири, близькості будинку до виїзду на Київ, зеленого двору і малоповерхової забудови, всієї інфраструктури біля будинку до готовності добре торгуватися. Безумовно, людині, яка ще пару місяців тому бачила оголошення з красивими числами важко пояснити, що ситуація змінилася і ціну на квартиру потрібно скидати, якщо вам потрібен продаж. Люди самі приходять до висновків, але із запізненням, а потім розуміють, що краще б продав, коли пропонували більше, ніж через рік отримав значно менше через власну жадібність.

 

Якщо ж брати в цілому, відсутність продажу квартири, то на це впливають також: галаслива вулиця, будинок навпроти будинку, давня дата побудови, стан під’їзду, неадекватні сусіди, погана дорожня розв’язка і відсутність необхідної інфраструктури. Всі ці моменти дуже позначаються на ціноутворенні.

Кращим другом і союзником в питаннях продажу завжди виступають агентства нерухомості, тому, що вони варяться в цій сфері, маючи повне уявлення про всі нюанси. Саме ріелтори допомагають власникам максимально вигідно продати, відстоюючи їх інтереси, демонструючи всі плюси продажу квартири. Ріелтор, який дорожить своєю репутацією, ніколи не обдурить покупця, вказуючи також на мінуси. «Але ж агентствам вигідно продавати все підряд», – скажете ви. Ні !!, завдання ріелтора знайти вам потрібне житло і продати квартиру за оптимально можливою ​​і вигідною ціною для клієнта навіть під час кризи. Більш того у агентств є напрацьована база клієнтів, досвід продажів навіть дуже складних об’єктів і чітка стратегія по кожному об’єкту. Завжди остаточне слово за клієнтом, ми бажаємо вам гнучко підходити до ціни на квартиру і максимально чітко бачити ситуацію на ринку нерухомості. Із задоволенням допоможемо вирішити складні питання з об’єктами нерухомості, продамо вашу квартиру навіть під час кризи.

Поділіться цим
country.ua