+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Від чого залежить ціна новобудови

З кожним днем ​​все більше варіантів з’являється на ринку нерухомості серед новобудов. Цінова політика на стільки різноманітна, що виникає питання, що ж впливає на її формування в нинішніх умовах. Ясна річ, що кожному з нас хочеться купити якомога дешевше, але чи доцільне таке придбання, постараємося розібратися нижче.

Перше на що всі звертають увагу в пошуку ідеального житла – це розташування. Дійсно, будь-яке місто має центральну частину міста або її околицю. Іноді, цікавлять такі локації як парк, озеро, річка. Іншим важлива близькість до соціальних об’єктів: школа, садок, університет, поліклініка.

При цьому звичайно всім хочеться центр з максимальною інфраструктурою, з одного боку будинку парк, з іншого озеро, і прям до під’їзду під’їжджає маршрутний трпнспорт або метро. У цей момент, необхідно розуміти, що скупчення всіх благ цивілізації збільшує вартість м2 в рази. Але якщо раптом, такий об’єкт продається досить дешево, необхідно задуматися з чим це пов’язано. Одноразова акція це, реакція ринку на попит і економічну ситуацію або все таки ховаються більш значущі моменти.

Наступне, на що варто звертати увагу при виборі, і що в цілому впливає на придбання – це, звичайно, сам забудовник. Як давно на ринку нерухомості, скільки об’єктів уже введено в експлуатацію, на скільки зарекомендував себе, чи відповідає споруда комплексу заявленим термінів і нормам будівництва.

Впливає так само і земля на якій йде будівництво. Буває декількох форматів: за договором купівлі продажу, договору оренди і договором суперфіції. Жоден з цих варіантів не повинен вас лякати, кожен з них юридично вірний і має право бути. Найчастіше виникають питання по двом останнім. Договір оренди, зазвичай, укладається з міською владою на тривалість, в середньому, 50 років. Після завершення будівництва і введення будинку в експлуатацію земля передається на баланс ОСББ. Договір суперфіції укладається за умови, якщо власник хоче обмін ділянки на м2, відповідно всі умови обміну прописуються в договорі.

Так само на вартість новобудови впливає і її рівень. Новобудови часто спрямовані на різний сегмент покупця. Деякі позиціонують себе комфорт / комфорт + і пропонують своїм мешканцям додаткові послуги, наприклад басейн, спортзал, підземний паркінг, бізнес-центр, кафе / ресторани та інше.

Інші представлені як соціальне житло, максимально доступне для населення. В основному мають напівзакриту територію, з гостьовим паркінгом та дитячим майданчиком.

 

Наступний фактор, який впливає на формування цінової політики – це внутрішнє наповнення, яке пропонує забудовник.

Деякі обирають мінімальне наповнення, аргументуючи це тим, що покупцеві легше під себе відразу зробити розводку електрики і опалення, ніж переробляти вже наявну пропозицію від забудовника.

Інші навпаки пропонують максимально підготовлене приміщення під ремонт: вже з теплими підлогами і виходами під радіатори, стяжкою, штукатуркою і розводкою електрики по точках. В цілому, для тих, хто не любить брати участь в процесі чорнових робіт ремонту та максимально швидко необхідно заїхати в квартиру – це буде ідеальний варіант. Але і за ціною він буде значно відрізнятися.

Зверніть також увагу, що на сьогоднішній день, варіанти опалення в будинку є різні, ви можете обрати автономне газове, електро або котельню. Кожні мають свої переваги. При виборі квартири з автономним опаленням забудовники просять додатково сплатити котел в середньому 500 євро, при індивідуальній котельні додатково сплачується за лічильники тепла в районі 5000-10000 грн.

Коли ви вже визначилися із забудовником, ЖК, розташуванні і наповненні і готові купувати виникає питання оформлення права власності. На сьогоднішній день забудовники пропонують два варіанта оформлення: за договором купівлі-продажу і первинна реєстрація власності на покупця. В обох результатах ви отримуєте право власності на нерухомість, різниця тільки в вартості оформлення.

По-цьому, якщо у вас обмежений бюджет, не забувайте враховувати вартість оформлення права власності.

 

В цілому, дорогі наші інвестори, якщо ви не знаєте купувати чи не купувати, наш вердикт – однозначно купувати! Нерухомість в будь-який час року, і незалежно він політичної / економічної ситуації в країні, користується попитом! Головне підходити до вибору розумно, звертати увагу на якість будівництва в інших моментах довіртеся нашим менеджерам, вони врахують всі ваші побажання!

Поділіться цим
country.ua