+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Як вигідно продати квартиру без ремонту

У цей нелегкий і кризовий час все здається непевним, нестабільним, зростає недовіра до будь-яких способів і форм інвестування. Але все ж ринок нерухомості є одним із найпростіших, зрозумілих, доступних і міцних способів вкласти свої гроші раціонально.

Успіх будь-якої справи – в її підготовці. З купівлею квартири все так само. Якщо не вистачає коштів на житло з ремонтом або є бажання купити найновішу, найсвіжішу квартиру, то звичайно ж придивіться до новобудов, а саме до тих, що на етапі будівництва. Ірпінь, відрізняється тим, що інвестувати сюди вигідно і безпечно. В порівнянні з могутньою і прекрасною столицею відсоток проблемних будівництв практично дорівнює нулю, лояльність і добропорядність місцевих забудовників якісно відрізняється від різноманітності проблематичного столичного житла.

Ризики мінімальні, справедливо буде згадати і про них. Будівництво – процес, що залежить від безлічі факторів, які безпосередньо впливають на ціноутворення вартості за квадратний метр. Ірпінь і його кращі перевірені забудовники відрізняються своєчасно зданими об’єктами або з мінімальною затримкою ,в зв’язку з обставинами, що не залежать від забудовника. Київські забудови з тією ж ціновою політикою дуже і дуже програють найкомфортнішому передмістю Києва – Ірпеню. Житло може здатися не вчасно або ж  вийти в плюс відразу після його здачі, прибудинкова територія може бути не зроблена до кінця, що затягнеться ще на час. Також порівняйте цінову політику, адже купуючи в столиці, це не тільки набагато дорожче, але і більш ризиковано вийти в нуль або навіть мінус. Щоб цього не сталося слід уважно прочитати цю статтю.

На перший погляд продаж квартири без ремонту здається менш вигідною пропозицією ніж продаж квартири з ремонтом, але не завжди це так. Всі, хто стикався зі світом ремонтних робіт, знають, що процес це трудомісткий і досить витратний не тільки фінансово, а й морально. Але є один нюанс, якщо ви  беретеся за ремонтні роботи, то вам підійде варіант перепланування. Можливо, саме ви, зможете змінити простір з найбільшою ефективністю і комфортом. Створіть або замовте 3-D модель приміщень, так покупці зможуть з легкістю візуалізувати комфортний простір і зроблять свій вибір саме на користь вашої квартири, а не іншої і навіть не іншої подібної поверхом вище або нижче.

Нерухомість має тенденцію змінювати свою ціну в залежності від безлічі факторів і не завжди інвестиція в квартиру «під ремонт» є доцільною інвестицією, тому перш ніж вкладатися варто вивчити ринок нерухомості в тому чи іншому районі. Звичайно ви це можете зробити і самостійно з чого і слід починати, але найбезпечнішим варіантом є додаткова консультація з ріелтором. Саме ріелтор, а не співробітник від відділу продажів зможе навести кілька прикладів в тій же ціновій категорії, попередити про ризики інвестування більш чесно, ніж працівники одного єдиного представника в сфері нерухомості.

Тому, почніть з дослідження самого доступного і зручного за рівнем інфраструктури житла. Перевірте, куди можна добратися не тільки автомобілем, але і громадським транспортом, з високою часткою ймовірності таке житло буде дорожче і ціна його по завершенні будівництва буде куди вище. Вибравши оптимальний варіант за ціною, якістю, планування і зваженням ризиків, можна починати інвестувати, зберігати гроші в «кам’яних волютах» так само дуже вигідно. На жаль банківська система України не може похвалитися стабільною історією, навіть, здавалося б, великі банки банкрутують. Вкладники залишаються або ні з чим, або з мінімальними гарантіями виплати від держави, але не повного обсягу заощаджень. Інвестуючи в фундамент, у житлове будівництво, яке слід очікувати рік-два, ви убезпечите заощадження від «згоряння», а також вигідно обженете інфляцію і отримаєте дохід не гірше, ніж в банку, а при вигідній інвестиції куди більше.

Цей тип інвестування так само привабливий тим і виграє в порівнянні з іншими способами інвестування за рахунок того, що ви можете не збирати роками, а купити житло в розстрочку, розбивши платежі комфортним для вас способом, так ви можете вкласти в нерухомість свої кошти частинами. Готова квартира завжди вище в ціні, ніж на етапі будівництва. Тому, не варто поспішати з продажем житла без ремонту, зазвичай краще дочекатися отримання документів і з цього моменту вартість житла буде ще вище. Так само, якщо ви фахівець або ж зробили мінімальні починання в ремонті, це так само підвищить вартість квартири на ринку. Моніторте ціни подібного житла і ніколи не поспішайте з продажем. Квартира без ремонту – справжній подарунок для тих, хто мріє про особистий дизайнерський ремонт. Таке житло є куди більш вигідною пропозицією, ніж вже готова стандартизована під загальні переваги квартира.

Бажаємо Вам обрати найкращий для себе варіант вкладення і інвестування і в фундамент теж. Дана тема дуже цікава і перспективна, і вигідна при делікатному і відповідальному виборі житла. Не бійтеся і відвідуйте відділи продажу, в пошуках кращого фахівця і додаткових експертних знань.

Поділіться цим
country.ua