+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Інтер’єр у стилі Лофт

Абсолютно нічого не можливо вдіяти з народною любов’ю до приміщень в стилі лофт. Та й навіщо? У перекладі з англійської “loft” означає горище, мансарда, верхній поверх нежитлового промислового приміщення. Інтер’єр в стилі лофт спочатку нагадує майстерню. Це стиль для тих, хто любить, точніше, хто ставить в пріоритет свободу. Свободу від устоїв, правил і кліше. Це справжня любов. Сучасне покоління не прагне повторювати за своїми батьками життєві установки, зараз всім потрібен простір і звук. Кажуть, що це через те, що покоління 80-х і 90-х виросло при жорстких звичаях і економічних кризах, тут в яблучко)). Лофт це можливість самовиразитися, кружляти, кричати і співати голосно, оточувати себе тільки потрібними речами і милими дрібничками.

 

Поруч високі стіни, великі світильники, відкриті гардеробні, книжкові стелажі і величезні вікна, в яких проноситься чиєсь життя …

В галасливих передмістях завжди хочеться випити кави. Кава, це частина культури, також, як і правильне харчування, тільки кава. У будь-якій країні світу цей напій означає пробудження, битву з перешкодами і з самим собою. А ви звертали увагу на стиль кав’ярень, де ви купуєте каву, де капучіно, латте … круасани? В основному лофт, звичайно, він не напружує і налаштовує людину на працю. Отже, випили кави і перейшли до лофту, який як стиль життя.

Промисловий стиль інтер’єру, в якому суцільний опенспейс, високі стелі, цегляні або бетонні стіни, це справжня мрія дітей хрущовок, тому що можна стрибати на скакалці, м’яч в кільце кидати, і ніхто не почує. Це пов’язано з тим, що лофт це не тільки інтер’єр, це старий  будинок з товстими перестінками, де кожен шумить в міру і його не чути сусідам. Лофт це, як було дуже багато років тому, тільки з новими потужностями, можливостями і ідентифікацією. Підлога як є, чи то бетонна,  чи  то цементна або дощата, все виглядає красиво. Стіни зазвичай залишаються необробленими. Вентиляційні труби і відкриті балки НЕ зашивають і не ховають.

Спочатку лофт здобув популярність в 40-х роках минулого століття по всьому світу. Зараз його вважають за краще креативні люди, які цінують, комфорт і практичність. В цілому лофт – це відкрите світу приміщення без перегородок, з сонячним світлом, що пробивається крізь широкі вікна. Безумовно, якщо у вас мінімум фінансів, то зі старого будинку вичавити максимум у вас не вийде. Тому що ремонт-це завжди дорого, а якщо ще й антикваріат з роботою архітектора, то це за ціною просто космос. Але, незважаючи на це люди хочуть лофт, щоб нічого їх не ускладнювало. У нас є кілька квартир на продаж в стилі лофт і ми із задоволенням вам їх покажемо. Лофт безумовно має право на існування. Використовуючи чіткі елементи цього стилю, можна оформити і цілком невеликий простір.

Поділіться цим
country.ua