+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Де найдешевше купити квартиру в Ірпінському регіоні?

Питання житла завжди актуальна тема для всіх в будь-який час. Кожен з нас до купівлі квартири ставитися дуже трепетно ​​і серозно. Так як це важлива подія для кожного з нас. При пошуку майбутніх варіантів ми враховуємо певні критерії. Ну по-перше це місце, де розташована квартира. На сьогоднішній день всі в основному хочуть втекти в більш тихе і спокійне місце. Одним з таких місць є Ірпінський регіон.
Ірпінський регіон завжди цінувався своєї природою, так як колись на території Ірпінського району працювали оздоровчі санаторії. Ірпінський регіон – це місце парків, зелені, розвиненої інфраструктури і зручного сполучення з Києвом.
Другим критерієм при виборі квартири є ціна. На сьогоднішній день ціни на квартири трохи виросли, але в Ірпінському регіоні є ще варіанти, де можна вигідно купити квартиру.
Першим варіантом, де можна розглянути придбання квартири є ЖК «Гостомельські липки». ЖК «Гостомельські липки» складається з 4-х будинків клубного типу, територія будинків закрита. Особливістю цього ЖК є те, що мешканці першого поверху мають вихід на свій власний дворик. У комплексі надані варіанти одно- і двокімнатних квартир. Вартість квадратного метра в ЖК «Гостомельські липки» від 13 000 грн.
Другий варіант це ЖК «Сенсація». ЖК «Сенсація» розташований біля парку, в самому красивому і тихому місці. Комплекс являє собою невеликі будинки, які мають п’ять поверхів. Територія ЖК має красивий ландшафтний дизайн, альтанки, дитячий майданчик. Так само  в комплексі «Сенсація» облаштована зона для BBQ. У цьому комплексі ви зможете вибрати собі одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра в ЖК «Сенсація» від 13 700. за квадратний метр.
І третій варіант це ЖК «Синергія Сіті». Цей комплекс розташований в новому районі Ірпеня. У ЖК «Синергія Сіті» ви знайдете все для того, щоб жити без турбот. Так як все найнеобхідніше буде на території самого ЖК. Недалеко від комплексу є ліс, де можна робити пробіжку вранці або прогулянки зі своїм улюбленим вихованцем. Це дуже цікавий варіант, так як забудовник планує зробити відкриті тераси і оглядові майданчики з видом на місто і набережну. Що стосується планувань квартир то тут є багато варіантів від одно- до п’ятикімнатних квартир. У цьому ЖК ви точно знайдете саме те, що шукаєте. Вартість квадратного метра в ЖК «Синергія Сіті» від 15 500 грн за квадратний метр.

Поділіться цим
country.ua