+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

«Сезонність в продажах» правда чи міф

Давайте спробуємо розібратися, чи спостерігається сезонність в продажах нерухомості у нас в Ірпені. І коли краще купувати нерухомість і в який час року зробити це краще за все.

У продажах нерухомості сезонні сплески і спади активності вважаються нормою. Як показує практика продажів, початок осені, зими і весни – це найвищий сезон на ринку нерухомості Ірпінського регіону.

Восени, після закінчення літнього затишшя, попит на нерухомість підвищується. В цей період часу число покупців так само велике, як і навесні. У вересні високі продажі і активність на ринку нерухомості пов’язані з початком робочого сезону. Часто буває так, що клієнти в період літа не знайшли потрібний варіант і беруть тайм-аут до осені. А після періоду відпусток покупець стає більш рішучим і готовим до придбання нових з’явившихся пропозицій. Тому осінь – це найсприятливіший період для продажу і купівлі вторинного житла.

Але слід пам’ятати, що на сьогоднішній день купити квартиру значно легше, ніж продати. Тому що зараз ринок покупця, а не продавця. Пам’ятайте, що запорука успіху швидкого продажу Вашої нерухомості – це правильно виставлена ​​ринкова ціна за об’єкт. Потрібно бути готовим до того, що Вам будуть пропонувати свої умови, виходячи з бюджету покупця, і Вам доведеться знижувати вартість. Тому немає сенсу чекати наступного року в надії продати квартиру дорожче. Якщо з’являється реальний покупець на Вашу нерухомість, не втрачайте свій шанс, знайдіть компроміс за ціною і продавайте!

Тепер окремо хочу виділити ринок первинної нерухомості. Найбільш активно він високий восени і на початку весни, тому якраз новобудови найкраще купувати в період акцій і сезонних розпродажів. Якраз в цей час збігаються бажання забудовників – продати, а у клієнтів – купити, оскільки більшість людей хочуть закрити питання з покупкою нерухомості до кінця року. Також в цей час багато хто отримує річні премії, грошові винагороди та «13-ту зарплату».

Тому в зимовий період потрібно встигнути скористатися новорічними знижками, які напередодні новорічних свят пропонує багато забудовників і продаж квартир за рахунок цього в грудні виходить на максимально високий рівень.

Найпривабливіший час для покупок заміської нерухомості – це звичайно весна. Навесні – зростає попит на будинки, дуплекси, таунхауси. Це і зрозуміло, так як літо – найбільш зручний час для ремонту. Також в квітні-травні зростає кількість угод в більш дорогому сегменті нерухомості комфорт класу, так як заможні покупці прагнуть завершити свої фінансові та юридичні питання до початку літньої відпустки. Тому цей період часу у багатьох ріелторів найулюбленіший. З настанням весни продавці починають масово виставляти свою нерухомість на продаж в надії поліпшити свої житлові умови. Не дарма багато психологів вважають: «Хочеш змінити своє життя на краще, почни з нерухомості і поміняй звичну сферу життя на нову».

Бажання змін на краще від клієнтів передається і нам, ріелторам, саме ця ситуація призводить до того, що нам як професіоналам, не можна помилятися. А ми в свою чергу, як одна з кращих команд Ірпеня завжди знаємо, що запропонувати нашому улюбленому клієнтові в будь-якій ситуації.

Поділіться цим
country.ua