+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити будинок в Стоянці

Стоянка – мальовниче селище поблизу Києва. Завжди славилося своїм чистим повітрям в соснових гаях і хорошим ґрунтом, на якому можна розбити свій власний сад. Адже так приємно після робочого дня повертатися не в галасливий мурашник, а до себе додому, де тихо, затишно, чути спів птахів, але при цьому в будь-який момент без труднощів можна вибратися в столицю.

Існує думка, що купувати квартиру в передмісті недоцільно. І частково це так. Ірпінь славиться своїми парками, чистим повітрям, сосновими гаями і спокоєм щодо галасливої ​​столиці. Але відчути повністю ці привілеї, живучи в квартирі, буде складніше. Будинок зі своєю невеликою ділянкою найкращий варіант для того що б відчути всю красу життя. І при цьому, не втрачаючи комфорту в розвиненій інфраструктурі Ірпеня. Будинки в центрі не можуть похвалитися великою прибудинковою територією. Завжди доведеться шукати компроміс між розміщенням клумби, дитячого майданчика або місця для автомобіля. Чого не скажеш про будинки в Стоянці, де вам не доведеться жертвувати непросто комфортом, але і функціонально необхідними речами.

Якщо при словосполученні «будиночок у селі» у вас виникають уявлення про маленькі запущені хатки, то доведеться вас розчарувати. Адже будинки в Стоянці в більшості випадків споруди останніх 5-7 років. Всі будинки продумані, деякі з них вже з дизайнерським ремонтом і басейном. Зовсім не характерно для українського села, чи не так? Вся причина в тому, що будинки не відрізані від цивілізації, є світло, вода і газ. Можливо не в пішій доступності, але виїзд на нову трасу дуже поруч. Ви далеко від шуму дорожнього трафіку, але легко доберетеся до роботи, якщо прив’язані до роботи в Києві.

Можливо, ви не плануєте переїзд, але шукаєте будиночок для відпочинку, де можна було б організувати зону барбекю, не перебуваючи ні у кого на виду, а відчувати себе максимально комфортно, то вам теж підійде ця місцевість. А ще не доведеться переживати за збереження речей які знаходяться в будинку, так як по сусідству живуть люди, які знаходяться тут цілий рік.

Дуже важливо при виборі будинку орієнтуватися на стан дороги, адже ні для кого не секрет, що вони бажають кращого, а після чергової вилазки за місто доводиться усувати неприємні клопоти. Але не тут, адже по закінченню будівництва будинків, коли важкій техніці для будівництва вже немає необхідності з’являтися на вулицях, будівельні компанії облагороджують дороги і тротуари, роблячи їх придатними для піших прогулянок і автомобільного руху.

Великий або маленький будиночок, тут ви можете знайти все на свій смак, бюджет і переваги. Причин для переїзду в свій будинок дуже багато. Тут нарешті можна почати свою маленьку справу, не витрачаючи величезні гроші на оренду або навпаки відпочивати душею і тілом, зробити зону відпочинку і оздоровлення для дітей та близьких і просто з комфортом пожити для себе.

Поділіться цим
country.ua