+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Квартири в Ірпені в кредит. Варто чи ні?

У кожного в житті настає той момент, коли з’являється бажання мати власне житло. Чудово, коли ви вже маєте заощадження та можете дозволити собі придбати власну нерухомість. Якщо ж час настав, а заощаджень не достатньо, ви маєте можливість придбати житло у кредит.

З чого почати?

Перше, що необхідно зробити це вибрати житло, яке ви хочете придбати.

Звичайно, перед тим як звертатися до банку за отриманням кредиту, ви вже маєте знати, що саме купуєте.

Так, в Ірпені є величезна кількість різноманітних об’єктів нерухомості. Найпопулярніший це звичайно квартири. Останнім часом все більше людей бажають придбати квартиру саме в Ірпені. Це можна пояснити тим, що Ірпінь дуже зручний для комфортного життя. Ірпінь знаходиться близько до столиці, можна сказати під самим Києвом, має чудову інфраструктуру та величезний вибір нерухомості за помірними цінами.

Обрати собі квартиру ви можете як самостійно, шляхом пошуку в мережі інтернет, так і звернувшись до агенції з нерухомості, спеціалісти якої підберуть квартири на вас смак та бюджетом.

Друге, оберіть банк, що пропонує найвигідніші умови кредитування. Про умови кредитування ви можете дізнатися із сайтів банків та обрати умови, що найбільше вам підходять. Також, на цю тему наявно багато статей у мережі інтернет. Якщо ж ви самостійно не можете обрати банк, можете звернутися до фінансового консультанта, який підбере для вас найкращий варіант.

 

А можливо не варто?

Більшість людей не хочуть купувати квартири в кредит через величезні відсотки, які призводять до значної переплати.

В Ірпені є можливість взяти кредит та не переплатити. Хочете знати як це відбувається? Так ось, в Ірпені є тенденція постійного подорожчання квартир. Ірпінь з кожним днем все більше розбудовується та рівень його інфраструктури постійно росте, у зв’язку із чим вартість квартир постійно збільшується. Таким чином, поки ви виплатите кредит, вартість вашого житла також зросте, а тому ви фактично нічого не переплатите.

Чи дадуть кредит?

Якщо ви маєте не зіпсовану кредитну історію, постійний достатній дохід, то маєте усі шанси на отримання кредиту.

Банки пропонують різні умови кредитування, але в загальному для отримання кредиту ви маєте сплатити перший внесок у розмір 10-30% відсотків від вартості квартири. При цьому необхідно буде надати довідку про доходи, згоду дружини/чоловіка. Досить часто банки вимагають також наявність поручителя.

 

Поради щодо купівлі квартири в Ірпені у кредит

При купівлі квартири в Ірпені в кредит раджу вам звернути особливу увагу на вибір та юридичне оформлення . Звичайно краще купувати квартиру вже в готовому будинку. Але якщо ви вирішили купити квартиру на стадії будівництва, то перед  купівлею обов’язково перевірте репутацію забудовника, для уникнення ризиків краще довіряти перевіреним забудовникам. Також обов’язково зверніться за юридичним аналізом договору, що будете підписувати із забудовником.Кредит раджу брати у гривні, щоб не ризикувати із курсом валюти.

В Ірпені велика кількість агентств та агентів з нерухомості, які зможуть допомогти вам у виборі квартири в Ірпені, підготовці усіх необхідних документів та наддадуть усю необхідну вам інформацію.

А як же розстрочка?

Звичайно купувати квартиру від перевіреного забудовника в розстрочку вигідніше ніж в кредит. Але у випадку розстрочки перший внесок значно більший і строк повного погашення вартості квартири значно коротший. Якщо ви маєте фінансову можливість взяти розстрочку а не кредит, то звичайно краще скористуватись такою можливістю.  Якщо ж ні, то купівля квартири в Ірпені у кредит це реальна можливість отримати свою власну квартиру вже сьогодні.

Поділіться цим
country.ua