+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купівля квартири через агентство нерухомості

Кожен покупець зацікавлений у вигідній угоді з купівлі квартири, тому багато хто вдається до послуг агентств нерухомості, де абсолютно всі угоди проводяться в рамках закону і ретельно перевіряються всі документи. Вибір агентства нерухомості, часто, відбувається за рекомендацією, коли ваші друзі, родичі або знайомі провели успішну операцію і залишилися задоволені результатом. Якщо подібного досвіду у ваших близьких не було або ви збираєтеся переїжджати в інше незнайоме вам місто, то слід обирати компанію, у якої вагомий досвід ведення подібного бізнесу, велика база нерухомості і хороші відгуки клієнтів. Кожне велике агентство нерухомості має власний офіс, юристів, які крок за кроком консультують при оформленні угоди, а також зрозумілий і функціональний сайт з базою об’єктів. Слід зазначити, що професійні ріелтори це люди, які виступають і оцінювачами нерухомості і грамотно ведуть переговори, плюс до всього вони постійно підвищують свою кваліфікацію на тренінгах, вкладаючи великі гроші у свій розвиток. Купівля квартири через агентство нерухомості передбачає кілька етапів від знайомства з населеним пунктом, його інфраструктурою до самої угоди в нотаріуса.

Отже, після того, як ви знайшли необхідне агентство і ріелтора, який буде представляти ваші інтереси на ринку, необхідно донести йому в деталях про свої побажання: яка квартира вам необхідна, з ремонтом або без нього, скільки ви готові заплатити грошей. Також потрібно вказати вид оплати і можливу покупку в кредит або розстрочку. Детальна інформація спростить і прискорить пошук необхідної нерухомості. Наступний крок це розташування, якщо квартира знаходиться в будинку в центрі міста біля всіх необхідних соціальних об’єктів і хорошої дорожньої розв’язки, потрібно розуміти, що її вартість буде в рази вище, ніж на квартиру на периферії. Варто зазначити, що у хорошого ріелтора завжди є можливість підібрати вам максимальний варіант за оптимальну ціну.

Ще один важливий момент, якщо ви вже звернулися в одне агентство, то чи не доцільно обдзвонювати всі існуючі на ринку послуг компанії з нерухомості. Пов’язано це з тим, що ринок житла доступний всім ріелторам, вони обмінюються один з одним ексклюзивною інформацією і проводять партнерські угоди. Тобто згідно вашим критеріям вибору квартири, ваш агент сканує весь ринок, зв’язується з іншими агентствами і влаштовує для вас перегляд.

З вами працює тільки одна людина, яка повністю відпрацьовує ваш запит і вам не дзвонять 30 інших ріелторів пропонуючи часто одне і теж, заплутуючи і відволікаючи вас від справ. Купівля квартири через агентство нерухомості це повна довіра між партнерами, повна віддача при проведенні операції.

Після активних пошуків, ви обрали квартиру відповідну вашим критеріям, наступним етапом є зустріч з продавцем в агентстві і задокументований і скріплений печаткою договір про завдаток. Завдаток це влаштовуюча обидві сторони сума грошей, яка дається в якості броні за житло, тобто господар квартиру більше нікому не показує і знімає з продажу. Потім готується необхідна документація, збираються довідки про те, що немає заборгованості за комунальні послуги, робиться оцінка нерухомості на підставі якої відбувається оплата податків.

Обидві сторони і що купують, і продають – надають всі необхідні документи для угоди в нотаріуса, або ж для реєстрації первинної власності на нерухомість через Держреєстр прав на нерухоме майно (це стосується тільки придбання квартири в новобудові).

Точно так компанія допомагає збирати пакет документів необхідний при покупці квартири в банківський кредит. Протягом збору і подачі документів ріелтор повністю супроводжує свого клієнта.

Купівля квартири через агентство нерухомості безумовний захист від шахраїв, тому що вся інформація перевіряється через юристів, оцінювачів і держреєстраторів. Якщо ви зважилися на покупку житла, обов’язково довіряйте цей процес професійним агентам, які дорожать своєю репутацією і працюють на ринку не один рік.

Поділіться цим
country.ua