+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Як Є-Оселя в ДІЯ спрощує і здешевлює придбання житла? Кредитування за ставкою до 3%

Агенція нерухомості NID company має вже кілька закритих угод по Є-Оселі в Ірпінському регіоні, тому нам є що Вам розповісти про умови цього дуже вигідного державного кредитування.

Є-Оселя – це інноваційна програма, яка спрощує і здешевлює процес придбання житла в Україні, використовуючи додаток “Дія”. Цей інноваційний додаток дозволяє громадянам отримати житло за ставкою 3% на довгостроковий період, забезпечуючи доступність житла для широкого кола населення.

Основні переваги:

 • Доступність: Програма “Дія” спрощує процес отримання кредиту на житло і знижує процентну ставку до 3%, що робить придбання житла більш доступним для багатьох українців.
 • Зручність: Додаток “Дія” робить весь процес взяття кредиту на житло більш зручним і зменшує адміністративні перешкоди.
 • Ефективність: Процес схвалення та видачі кредиту стає значно швидше завдяки інтеграції з електронними сервісами та базами даних.
 • Підтримка: Програма “Дія” надає консультації та підтримку для клієнтів протягом усього процесу купівлі житла, від початкового запиту до отримання ключів від нового помешкання.

Як купити житло через додаток ДІЯ:

 1. Завантажте додаток “Дія” на свій смартфон.
 2. Зареєструйтеся та авторизуйтеся в додатку.
 3. Виберіть опцію “Отримати житло за 3%”.
 4. Заповніть необхідні дані та надайте всю необхідну документацію.
 5. Очікуйте на рішення банку та уточнення деталей у вашого особистого менеджера.
 6. Отримайте ключі від вашого нового житла за ставкою 3%.

Додаткова інформація:

 • Вибір житла: Після отримання кредиту через програму “Дія”, ви можете розглядати різноманітні варіанти нерухомості, що відповідають вашим потребам і бюджету.
 • Поради та консультації: Наша команда фахівців готова надати вам професійні поради та консультації з питань вибору житла, оцінки нерухомості та інших аспектів купівлі житла.
 • Економія коштів: Отримуючи кредит за ставкою 3% через програму “Дія”, ви економите значну суму грошей на відсотках, що допомагає зменшити загальну вартість вашого житла.
 • Підтримка у всіх етапах: Наша команда забезпечує повний спектр підтримки, починаючи від підготовки документації і закінчуючи процесом передачі ключів, щоб зробити вашу покупку житла максимально комфортною та безпечною.

Вам не потрібно більше чекати, щоб здійснити свою мрію про власний будинок чи квартиру. Зараз є час діяти. Скористайтеся програмою “Дія” та Є-Оселя, щоб здійснити купівлю житла за ставкою 3% і розпочати новий етап у своєму житті! Не вагайтеся зв’язатися з нами для отримання докладної інформації та підтримки на шляху до вашого житлового щастя.

Завдяки програмі “Дія” та Є-Оселя, купівля житла стає більш доступною та зручною для всіх громадян України. Не пропустіть свій шанс на власний дім – використовуйте додаток ДІЯ та отримайте своє мрійове житло за найвигіднішими умовами!

Звертайтесь у NID company – ми допоможемо Вам отримати власне житло з мінімальними фінансовими, моральними і часовими витратами.

Чекаємо на Вас за адресою: Україна, Київська область, місто Ірпінь, вулиця Садова, будинок 31, офіс 37.
Телефони: +38 044 333 71 56, +38 097 479 57 57, +38 093 463 57 57, +38 066 519 57 57
Наш e-mail: [email protected]

Поділіться цим
country.ua