“Чорний” ріелтор – хто він?

«Чорний» ріелтор- хто він?
Кожен з нас, хоч раз у житті стикався з нерухомість. А саме: купували, продавали, орендували, дарували, отримували у спадок. І в цей момент виникають питання: до кого звернутися за допомогою, де знайти професійного ріелтора, кому можна довіряти, як не потрапити в руки шахраєві. Часто на допомогу приходять знайомі, які, як вони думають, розбираються в даних питаннях.zvonki-rieltoru

Дуже часто, при цьому, не маючи досвіду роботи в даній сфері. На жаль, пропозиція «по знайомству» не завжди допоможе.

Кожен повинен займатися своєю справою!

Не має сенсу ігнорувати той факт, що професія ріелтора часто викликає недовіру. Тому, хороший ріелтор не тільки добре орієнтується в психології, юридичному супроводі операцій з нерухомістю, оцінці об’єктів нерухомості, архітектурних проектах, але і перевіряє достовірність інформації про об’єкт, наявність права власності на квартиру та інші об’єкти нерухомості, надасть порівняльний аналіз пропонованих об’єктів. Це необхідний мінімум, який і робить ріелтора хорошим.
Що стосується поганого або чорного ріелтора, що б не послужити посібником шахраєві,  не будемо перераховувати всі ознаки і наслідки довіри даній особі. Скажімо так, що зустрічаються недоліки або ж недоробки в роботі фахівців. Як правило, поганий ріелтор продає квартиру або дуже довго або дуже швидко, але !!! по нереально заниженій ціні. Це перший дзвінок на який варто звернути увагу. Так само, важливим фактором є знання документації при оформленні угоди і, в принципі, Ви маєте право уточнити весь процес проведення «операції» з нерухомістю. Більш конкретно обговорюйте матеріальні витрати і додаткові витрати. Найважливіше, що очікують від хорошого ріелтора це знання всіх тонкощів в оформленні, де потрібно шукати ризики, а де вони малоймовірні.

Хороший ріелтор турбується про свою репутацію і про репутацію своєї компанії, тому буде намагатися максимально правильно, швидко і з вигодою для клієнта, оформити угоду. І найголовніше, можу сказати, що справжній професіонал думає не про свій прибуток, а про інтереси клієнта. Якщо Ви зможете сказати це про свого ріелтора – вітаємо, значить Ви знайшли професіонала !!!

vash-rieltor-v-irpene

Поділіться цим