+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в ЖК “Чехов парк”

У кожній родині в певний момент назріває цілком резонне питання – де купити квартиру? Цілі можуть бути дуже різні – створення молодої сім’ї, для якої необхідно створити своє гніздечко або переїзд в зв’язку з вступом до ВНЗ, а можливо просто купівля житла для здачі в оренду. У будь-якому випадку, Ви будете шукати оптимальний варіант для вирішення цього завдання. Переважна більшість, звичайно ж, мріє жити в місті з розвиненою інфраструктурою, гарною екологією і прийнятними цінами на нерухомість.

 

Хочемо звернути Вашу увагу на дуже гідний варіант – місто в Київській області – Ірпінь. Якщо Ви ніколи не відвідували це затишне містечко – слід терміново виправляти ситуацію! По-перше, Ірпінь прославився як місто парків. І це повністю відповідає дійсності. На загальній площі міста в 110 км2 розташовані парк Правика, парк Дубки, парк Письменників, Центральний парк, Покровський, парк Стельмаха, Перемоги, Героїв, парк Заріфи Алієвої. Всі вони оздоблені для комфортного відпочинку відвідувачів. Аналогів за кількістю таких шикарних парків на відносно невеликій площі міста просто не існує! По-друге, Ірпінь дуже близько розташований до столиці України, що дуже важливо для тих, у кого є прив’язка до Києва по роботі. Нова 4-х смугова траса дозволить швидко і без пробок доїхати до метро Академмістечко як на особистому автомобілі, так і на маршрутному таксі. По-третє, мер міста постійно сприяє поліпшенню якості доріг, облаштування нових місць для відпочинку жителів міста, розвитку інфраструктури та будівництва нових житлових комплексів.

Один з них і радимо розглянути в якості майбутнього житла. Це ЖК «Чехов парк». Назва говорить сама за себе – комплекс дійсно розташовується в найпопулярнішому  парку Ірпеня – Центральному! Навколо комплексу ростуть добротні сосни, а гуляти по найкрасивішому парку Ірпеня Ви зможете просто вийшовши з під’їзду власного будинку. Ідеальний газон, нові дитячі майданчики, ковані мангали у вигляді оленів, зручні шезлонги – все для Вашого комфорту!

ЖК «Чехов парк» складається з декількох будинків різної поверховості та конфігурації, що дозволить обрати Вам квартиру з гарним видом і підходящої  за плануванням.

1-но кімнатні квартири представлені в квадратурі від 30 м2 до 47 м2, 2-х кімнатні – від 49 м2 до 65 м2. Також в комплексі є варіант комфортної 3-х кімнатної квартири площею 77 м2, що є рідкістю для більшості забудовників.

 

Будинок якісної споруди – цегляний з утепленням, в квартирах хороше наповнення від забудовника – штукатурка стін і стягування підлоги, міські комунікації, індивідуальне опалення, що забезпечить Вам тепло в будь-який час і істотно заощадить витрати на обігрів квартири. Здача комплексу планується вже до кінця 2018 року, так що в наступному році Ви вже зможете зробити новий ремонт і насолоджуватися життям у власній квартирі в ЖК «Чехов парк».

Якщо після прочитання статті у Вас ще залишилися сумніви з приводу придбання квартири в ЖК «Чехов парк» – запрошуємо Вас на перегляд в будь-який зручний для Вас час і ми обов’язково їх розвіємо!

Поділіться цим
country.ua