+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

5 причин купити квартиру з ремонтом в Ірпені.

Незважаючи на кризу, за останні роки частка житлових комплексів з готовими квартирами в Київській області збільшилася в 5 разів – з 3% до 15%. І, як це не дивно, саме нинішня економічна криза стала додатковим каталізатором зростання попиту на квартири з ремонтом і в нашому місті – в Ірпені.

І все ж, яку квартиру купувати вигідніше: з ремонтом або без?

Адже можна обрати квартиру вже повністю готову до проживання, досить занести свої речі. У той же час, як вторинний, так і первинний ринок пропонують нам варіанти без ремонту, залишаючи можливість самостійно все зробити, не залежати від чийогось смаку. Та й вартість квартири без ремонту може бути нижче чи не на 50% аналогічного житла, де все готове.

Що ж вибрати?

Експерти ринку нерухомості і зовсім вважають, що придбання житла “під ключ” – найбільш раціональне рішення. Ось головні плюси купівлі нерухомості з повним оздобленням:

1.Економія часу

За статистикою, ремонт в новобудові займає від кількох місяців до року. Крім фінішної обробки стін, підлоги і стель, при покупці “бетонної коробки” доводиться робити розводку всіх інженерних систем – електрики, сантехніки, кондиціонування. А також проводити безліч брудних чорнових робіт, наприклад, штукатурити стіни, робити стяжку підлоги … На цей час квартира стає непрацюючим активом. У ній не можна жити, її не можна здати в оренду і складно продати. Навіть коли залучається хороша будівельна фірма, підбір матеріалів та контроль виконаних робіт на різних стадіях, вимагає безпосередньої участі замовника. Крім того, в тій складній економічній ситуації, яка склалася зараз, у людей виникає маса нових проблем. Тому вони хочуть мінімізувати труднощі, пов’язані з купівлею і облаштуванням квартири, і направити свої сили на вирішення інших завдань “.vremya-pokupat-kvartiru

2.Скорочення витрат
Сьогодні вартість оздоблення в новобудовах Ірпеня варіюється від 100 $ до 250 $ за квадратний метр. За рахунок масштабів будівництва, девелопери домагаються істотних знижок від постачальників матеріалів, техніки і підрядних організацій. У порівнянні з аналогічним ремонтом, який покупець міг би провести своїми силами, економія при покупці житла “під ключ” може становити до 35%.

 

3. Комфорт з першого дня проживання
Покупцям квартир без обробки доводиться тривалий час перечікувати на інших квартирах, а потім, після закінчення ремонту, терпіти можливі ремонти у сусідів. Крім того, у багатьох ЖК значна частина квартир купується з інвестиційними цілями – для подальшого продажу або для підростаючих дітей. Власники такої нерухомості не поспішають робити ремонти, і часом починають їх тільки через кілька років. Придбання повністю готового житла позбавляє клієнтів від необхідності терпіти незручності протягом невизначеного часу. Особливо важливий цей факт для сімей з дітьми.

4. Відсутність додаткових ризиків
Власники квартир зобов’язані підтримувати збереження вхідних груп, холів і ліфтів. У разі пошкоджень місць загального користування власник, з вини якого вони походять, повинен буде відшкодувати керуючої компанії вартість відновлювальних робіт.

Експерти підрахували, що на ремонт одного квадратного метра площі в середньому потрібно 70 кілограмів оздоблювальних матеріалів. Це означає, що в 100-метрову квартиру через місця загального користування потрібно внести 7 тонн матеріалів. Імовірність пошкодити загальну обробку при таких обсягах дуже висока. Покупцям же готових квартир така проблема не загрожує .stoimost-kvartiry-v-irpene

Покупці нерухомості переконалися в тому, що процес ремонту – справа малоприємна і вимагає величезних витрат часу і сил. Люди хочуть жити в комфорті тут і зараз. Тому, за інших рівних умов, вони роблять свій вибір на користь готового житла. Доказом цього є швидкість продажів в будинках з квартирами “під ключ”.

5.  Інвестиції
Незважаючи на те, що інвестиційних угод у нас не більше 10%, частина інвесторів заробляє на здачі квартир в оренду. А значить, і тут важливий фактор часу: сьогодні отримавши ключі, завтра можеш заселяти мешканців і отримувати свій запланований прибуток.

Від себе додам, якщо Ваші фінансові можливості дозволяють, рекомендую купувати квартиру з хорошим ремонтом, тоді не доведеться думати над переробками і кілька тижнів або місяців терпіти бруд у всіх кімнатах. Однак будьте максимально уважними, якщо купуєте житло на вторинному ринку. Під новенькими шпалерами може виявитися зацвіла стіна, повністю уражена грибком, а за красивим кахлем прогнилі водопровідні труби. Це зовсім не дрібниці. Огляньте все, що тільки можливо. Обов’язково упевніться, що в «красивій обгортці дійсно цукерка».

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам визначитися і зробити правильний вибір для комфортного проживання.

kak-pravilno-sdelat-remont

Поділіться цим
country.ua