+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

ЧОМУ В П’ЯТИПОВЕРХІВЦІ ЖИТИ ДОБРЕ

Сьогоднішнє місто неможливо уявити без багатоповерхівок,які упираються в небо . Але є серед таких кам’яних джунглів затишні будиночки в 4-5 поверхів. В Ірпені це житлові комплекси «Фортуна», «Затишний», «Грін Ярд», «Колібрі», «Озерний», «Перлина Ірпіня», «Пушкінський квартал», комфортна «Британіка», красивий комплекс «De Lux», будівельна компанія «Новосел» будує новий п’ятиповерховий комплекс «Реноме». Давайте ж обговоримо, чим життя в таких будинках приваблює більше, ніж у висотках.

По-перше, поговоримо про сусідів. Навряд чи хтось із жителів хмарочосів знає мешканців під’їзду. Може бути по  майданчику, але не більше того. А в більшості п’ятиповерхівок сусіди не тільки по поверхах, а й по під’їздах складають справжнісіньке братство. Це означає, що, по-перше, звернутися за допомогою і підтримкою до сусідів в складній ситуації буде дуже простим і цілком нормальним явищем. А, по-друге, свобода маневрування для різномастих шахраїв значно звужується. І по-третє, для мами з маленькою дитиною завжди знайдеться кілька таких же, які і доглянуть, і подбають про малюка в разі потреби. І крім того, на дитячому майданчику всі знаю одне одного в обличчя.

Другою перевагою проживання в п’ятиповерхівці є відсутність сміттєпроводу: а це суттєво зменшує ймовірність появи вусатої фауни і неприємних запахів.

Через невелику кількость мешканців наявність місць для паркування машин набагато більше, тобто повернувшись з роботи пізно ввечері, ви не будете кружляти по району в пошуках куточка для свого автомобіля, а якщо сусіди дружні, то можна спочатку домовитися про закріплення паркомісця.

5-ти поверхові будинки зазвичай будуються з цегли. Цей будівельний матеріал перевірений і схвалений часом. Так в чому ж його переваги?

  • Цегляний будинок буде служити багато років, а то і століття. Це довговічний, надійний, естетичний і, що важливо, екологічний будинок.
  • Цегла не горючий матеріал.
  • Цегляні будинки зберігають свої технічні властивості на довгі роки при впливі зовнішніх факторів природи.
  • У цегляному будинку в жарку пору року прохолодно, взимку ж тепловтрати мінімальні.
  • Позитивні властивості цегли також в тому, що цей матеріал вбирає і віддає вологу. У нашій кліматичній зоні ця властивість дуже важлива в будівельному матеріалі.
    Ну і наостанок, але не менш важлива перевага п’ятиповерхових будинків, це доглянута прибудинкова територія. Зрозуміло, що ступінь доглянутості прибудинкових ділянок залежить від класу самої новобудови, але також і від мешканців. Завжди знайдеться пара-трійка активістів, які займуться облагороджуванням, а решта просто підтягнуться до них.

На думку екологів – ідеальний варіант житлового будинку – це спорудження невисокої поверховості.

Купувати чи не купувати квартиру в п’ятиповерховому будинку вирішувати тільки клієнтам. Обов’язково зважте всі «за» і «проти» і не приймайте поспішних рішень!

Поділіться цим
country.ua