+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Дорога в Ірпінь!

Кожен з Вас, безумовно, чув про місто Ірпінь. Він розкинув свої коріння біля річки «Ірпінь», в честь якої і було назване  місто. Ірпінь – одне з міст, яке  знаходиться поблизу до Киє

ва, і в той же момент – в красивій лісовій місцевості. Молоде  і розвиваюче  місто все більше приваблює жителів столиці і не тільки, хто мріє про свіже повітря, тишу і природу. Як кажуть, «відпочити душею і тілом в колі своїх друзів». Багатьох бентежить, як же дістатися до Ірпеня, якщо немає особистого автомобіля. І в цій статті Вам відкриються таємні дороги в прекрасне місто Київського регіону.

Електрички
Отже, почнемо з того, що в Ірпені є залізничний вокзал. Це дає можливість жителям і гостям міста скористатися електричкою з 4:30 ранку до 22:20 вечора, яка доставить вас до станції «Святошин» і «Вокзальна» всього за 15 – 30 хвилин.

Маршрутки
Другий варіант, яким Ви можете скористатися – маршрутне таксі. З відкриттям нової траси з’явилися нові маршрути, які дозволяють Вам дістатися в різні місця міста.

Маршрутка під номером 420 дозволить вам доїхати від будинку культури «БКЗ» до Академмістечка, через одну з головних вулиць міста «Соборну». Перший рейс здійснюється о 6:00 ранку, а останній о 23:00 з Ірпеня. Інтервал руху маршруток 10-15 хвилин, вартість проїзду становить 12 гривень.

Є інший варіант проїзду – маршрутка під номером 379, яка доставить вас від житлового комплексу «ГрандЛайф» до станції метро «Академмістечко». Проїжджаючи даний маршрут по вулиці «Університетська», Ви зможете побачити кілька пам’яток міста: Податкова Академія, найбільший парк «Центральний» і багато іншого … Автобуси починають свою роботу з 6:00 ранку і до 23:00 ночі. Інтервал руху маршрутного таксі вранці – 10 хвилин, поле обіду він збільшується до 15 хвилин, вартість проїзду також 12 гривень.

Відкрию Вам ще один секрет! Є ще два цікавих маршрути, які Вам точно будуть корисні. Одним з них є маршрут «Ірпінь ж / д вокзал – Київ ст. метро Оболонь »під номером 395. За допомогою даного маршруту Ви з легкістю доїдете до набережної Києві або ТРЦ« DREAM TOWN ». Другий маршрут «Ірпінь ж / д вокзал – Київ ст. метро Академмістечко ».

Автобуси під номером 392 підвезуть вас до ТРЦ «LAVINA MOLL», «Епіцентр», «Ашан» – в яких ви не тільки зможете розважитися, а й придбати товари для будинку, ремонту і так далі. Автобуси по цьому маршруту починають курсувати з 6:00 до 23:00. Інтервал рух 10-15 хвилин, вартість проїзду становить 13 гривень.

Місцеві маршрутні таксі Ірпеня
Ну, звичайно ж, я не можу Вам не розповісти про місцеве маршрутне таксі (7А, 7Б, 3, 19, 11, 18Д, 20). Вони всі мають різні маршрути, і Ви без проблем, без особистого авто, вчасно опинитеся в будь-якому куточку Ірпеня.

Отже, Ірпінь – живе місто, що розвивається ! Адміністрація  супроводжує розвиток міста. Повірте, це місто ще здивує всіх. Так що – ласкаво просимо!

Поділіться цим
country.ua