+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ КВАРТИРИ ?!

Кожен з Вас у своєму житті стикався з квартирним питанням. Перед тим як все таки зважитися на придбання квартири Ви аналізуєте ринок нерухомості. У когось  ціна ринкова, у когось завищена, а у когось  взагалі низька. Але в основному ми чуємо: «Це дуже дорого!». Щоб з Вами не сперечатися і не псувати взаємини, давайте все таки розберемося від чого залежить вартість квартири.

Отже, почнемо ми з вами з першого критерію – місця розташування будинку або житлового комплексу. Зовсім не секрет що квартири в центрі міста коштують дорожче ніж в будь-якому іншому районі. Чому це саме так? Тому, що в центрі міста створені всі умови для комфортного проживання. А саме в центрі міста ви знайдете аптеки, супермаркети, торгівельні центри, салони краси, поліклініки, зупинки та багато іншого. Але в Ірпені кожен з районів оснащений усіма об’єктами інфраструктури, і в цьому немає жодної проблеми. Можливо вам спальний район сподобається більше центру.

Другим критерієм від якого залежить вартість квартири – матеріал і рік побудови будинку. Практично всі покупці бажають цегляні будинки, але хочу сказати що монолітні їм нічим не поступаються. Житло, яке, продатися в будинках побудованих років так двадцять тому, коштує набагато менше, ніж квадратні метри в новобудовах.

Напевно, третій фактор буде найбільш значимий для вас, це площа квартири і її планування. В даний час купуючи

 

квартиру на стадії будівництва ви зможете обрати квартиру з будь-яким плануванням і квадратурою. Але, якщо ви розглядаєте готовий варіант, з поліпшеним плануванням, то готуйтеся заплатити трохи дорожче. Що значить з поліпшеним плануванням? А саме це може бути: велика кухня-студія в 20-25 м2, або велика лоджія з панорамними вікнами, або великі спальні, дизайн яких можна цікаво розпланувати.

Звичайно ж, є другорядні чинники, які, впливають на вартість житла. Цими факторами можуть бути такі як: вид з вікна, поверх на якому розміщена квартира, наявність ліфта, паркування, індивідуальне або центральне опалення. Наприклад якщо є дві квартири одна з видом на парк, а друга на споруджуваний об’єкт, то легко ж зрозуміти що ціна на квартиру з видом на парк буде дорожою. Якщо говорити про поверхи, то багато покупців відмовляються від першого і останнього поверхів, тому вартість таких квартир на 10% менше ніж на середніх поверхах. Але перевагою першого поверху може бути те, що вам не доведеться підіймати дитячий візочок  або велосипед, а також купивши квартиру на першому поверсі ви зможете її облаштувати під свій бізнес. А що стосується останнього поверху, то Ви не уявляєте які гарні краєвиди з вікон можуть бути, а ще якщо в будинку є вихід на дах, то ви можете облаштує його під себе і проводити там вільний час з друзями та родичами.

Ось від таких факторів і залежить вартість квартири, але це не є закономірно. У Вас точно є можливість знайти квартиру своєї мрії по відмінній ціні. Завжди будьте напоготові і Ви обов’язково щось придбаєте. Або Ви можете завжди звернутися до нас, і ми знайдемо найбільш кращий варіант.

З повагою відділ продажів Ірпінського регіону «NID Company»!

Поділіться цим
country.ua