+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Котеджні містечка в Київській області – це актуально!

З приходом весни заміська споруда все більше приваблює наше око і все частіше хочеться змінити місто на цю красу. Добре  мати свій будинок, але ще краще, коли він постійно доглянутий і охороняємий. Саме тому, забудовники все частіше будують котеджні містечка, які поєдную затишок передмістя і комфорт міста. Головний аргумент котеджного містечка – за гроші придбання звичайного будинку або таунхауса, можна купити таунхаус або будинок в котеджному містечку з розвиненою інфраструктурою, комфортною територією і охороною.

 

Так що давайте обговоримо цю тему. У чому плюси і мінуси проживання в котеджному містечку і що Ви отримуєте за ці гроші, які платите!

Орієнтація на місто

Будинок, дуплекс або таунхаус в котеджних містечках може бути хорошою альтернативою квартирі в Києві або будь-якому іншому місті нашої країни. Варто зауважити, що дуже часто будинок, дуплекс або таунхаус може  коштувати як 3-х кімнатна квартира в Києві. Напевно найголовніше, щоб котеджне містечко знаходилося не далі ніж за 25 км від Києва.

Дуже цікавим є той факт, що раніше всі котеджні містечка називали «елітними», але зовсім недавно Комітет із заміської нерухомості затвердив класифікацію, знаючи яку їх можна поділити на: економ, економ-плюс, бізнес, преміум, де люкс.

 

Плюси і мінуси котеджного містечка.

Перебратися за місто в котеджне містечко це певний плюс. Найголовніше це хороша екологія. Близькість з природою дозволить дихати свіжим повітрям, навіть просто маючи свій власний двір.

Ще купивши будинок, дуплекс або таунхаус в котеджному містечку – можна купити житло більшої площі. А ще якщо зробити перепланування – своє житло в містечку можна повністю організувати під себе. Ще одним плюсом буде земельна ділянка, яку Ви отримуєте разом з будинком.

Є й мінуси. Утримувати звичайно будинок, дуплекс або таунхаус дорожче, ніж квартиру. Потрібно буде більше часу витрачати на проїзд до роботи, звичайно ж збільшаться і витрати на машину і бензин. Крім того, навіть при розвиненій інфраструктурі, далеко не в кожному містечку можна знайти школу і лікарню.

Але як би там не було, жити в тиші це круто. Ще й комфортно. Зараз все більше роблять котеджних містечок економ класу, де в основному представлені дуплекси або таунхауси вартістю від 45 тис.дол. до 150 тис.дол. з ремонтом і без. Якщо брати наш регіон (м.Ірпінь, м Буча або смт. Гостомель), то їх у нас вже теж є близько десяти. На сьогоднішній день у продажу є відмінні містечка:

  • ЖК «Сонячний»;
  • ЖК “Чеський двір”;
  • ЖК “Sweet home” Так що, приїжджайте до нас на перегляд, будемо раді Вам допомогти.
Поділіться цим
country.ua