+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

КУПІВЛЯ КВАРТИРИ В БУДІВЕЛЬНІЙ ГРУПІ “СИНЕРГІЯ”!

Всі не одноразово чули про насиченність забудови Києвської області. Рекордсменом по кількості новобудов є місто Ірпінь. У даному місті є велика кількість парків, де ви добре проведете свій вільний час. Також Ірпінь славиться величними та різноманітними новобудовами різних будівельних груп.

Однією із найбільш будівельних груп є «Синергія», яка робить місто більш різнобарвним, мальовничим і гостинним. Кількість житлових комплексів в даній компанії дає змогу Вам вибрати саме ту квартиру, яка змусить вас змінити бачення на світ.

Будівельна група «Синергія» пропонує вибрати квартиру в таких житлових комплексах як:

 • ЖК «Citi Park» де налічується близько  900 квартир будинок на стадії закінчення будівництва.
 • ЖК «GrееnSide», де налічується близько  950 квартир будинок на стадії закінчення будівництва.
 • ЖК «Синергія 2», де налічується близько  540 квартир будівництво закінчено.
 • ЖК «Синергія 2+», де налічується близько 652 квартир будівництво закінчено.
 •  ЖК «Синергія 3+», де налічується близько 820 квартир  будинок знаходиться на стадії будівництва.
 •  ЖК «Синергія 3», де налічується близько 950 квартир будівництво закінчено.

          Хочу зазначити, що в кожному із будинків Синергії наявна  своя прибудинкова ділянка, на якій розміщено та відведено місця для дитячих майданчиків закритого типу, стоянка автомобілів для власників квартир, місця для відпочинку. З цього видно що БГ Синергія дбає про авторитет, репутацію на ринку нерухомості. Спеціалісти синергії гарантують якість будівництва та здачу будинків в експлуатацію  в певні терміни, що заплановані забудовником.

Перед охочими жити у власному помешканні вибір постає невеликий: або придбати квартиру на вторинному ринку, або ж – у новобудові. Може декому й подобається жити в тісній незручній квартирі в старому будинку,  де й ліфт не завжди працює, де й електропроводка не витримує навантаження, де й каналізація настільки зношена, де й сусіда за тоненькою стінкою чутно, як кашляє. Може кому й подобається, та не всім.

 • Вік будинку – важливий критерій. І навіть якщо Ви вибираєте між новобудовою і нерухомістю в 5-7 літньому будинку – це велика різниця. Стандарти будівництва весь час удосконалюються, і в даному плані, новий, споруджуваний будинок буде набагато краще, ніж той, що був зведений в не такому далекому минулому.
 • Квартири на вторинному ринку коштують дорожче, ніж в новобудові. Якщо Ваш бюджет обмежений – це може зіграти істотну роль. Купуючи квартиру в житлових комплексах ще на етапі його будівництва, Ви ЕКОНОМИТЕ хорошу суму. До того ж, продаж здійснюється без участі посередників і необхідності додатково оплачувати їхні послуги. Квартири Ви купуєте безпосередньо у забудовника!
 • Одно- та двокімнатні квартири в БГ «Синергія» представлені з різноманітними варіантами планувань та площею. Також Ви можете придбати квартиру від на стадії будівництва будинку що дасть вам зекономити вилику різницю в грошах так на стадії будівництва в ЖК «Синергія 3+» можливо при дбати квартиру за ціною  від 8900 до 9300 грн/м2. Також існую умови ростр очних платежів які дають можливість придати квартиру і розраховуватись за неї частками що являється позитивним у забудовника Синергія.
 • Таким чином при оплаті 70 % від вартості квартири ви сплачуєте плюс 500 грн на 1м2 по платежам які залишаються на період виплати.  При оплаті 50 % від вартості  квартири ви сплачуєте плюс 1000 грн на 1 м2 по платежам які залишаються на період виплати. І при оплаті 20 % від вартості квартири ви сплачуєте плюс 1500 грн на 1 м2 по платежам які залишаються на період виплати частками.
 • Ви можете придбати квартиру в житловому комплексі «GreenSide», що здається в четвертому кварталі 2018 року за ціною 1 мвід 10 600 грн до 11 200 грн.
 • У новобудові Ви створюєте новий ремонт «під себе»: самі вибираєте матеріали і кольорову гамму інтер’єру, керуєтеся виключно власними інтересами в плані облаштування житла. При покупці апартаментів на вторинному ринку, доведеться прийняти ті умови і той інтер’єр, який був створений попередніми власниками. Ремонт в даному випадку – довгострокова перспектива.
 • А ще в БГ «Синергія» володіє великим числом переваг, які не характерні для інших об’єктів житлової нерухомості в містечку Ірпінь. Тому квартири потрібно купувати саме в будівельній групі «Синергія», адже це саме ВИГІДНЕ вкладення коштів!

            Будівельна група «Синергія» – це не просто сучасні та комфортні житлові будинки, а простір для розвитку Ваших бізнес-ідей та ідеальне середовище для життя. Вдалий старт – запорука успіху у будь-якій справі. Новобудова може стати першою сходинкою на вершину до благополуччя.

 

Поділіться цим
country.ua