+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Вигоди при купівлі квартири в Ірпені.

Потреба в купівлі квартири може бути різна – придбання житла для особистих потреб, для подальшої здачі в оренду або вкладення коштів у нерухомість. У будь-якому випадку, приймаючи рішення придбати нерухоме майно необхідно все ретельно зважити, врахувати всі нюанси. Параметри, за якими радять обирати квартиру, наступні – місце розташування, розвинена інфраструктура, екологічна ситуація, рівень злочинності, вартість квадратного метра, якість будівництва, а також надійність забудовника.

Якщо розглядати придбання нерухомого майна в Київській області, радимо звернути увагу на одне з кращих міст в цьому регіоні – Ірпінь. Адже він відповідає всім перерахованим вище критеріям: близькість розташування до столиці України – всього 7 кілометрів; величезний вибір навчальних закладів, ресторанів, розвиваючих комплексів, спортзалів і клінік; прекрасна екологічна ситуація – наявність облагороджених парків в місті б’є всі рекорди; високий рівень безпеки та надійності. Ну а найголовнішим аргументом може послужити присутність великої кількості забудовників на ринку нерухомості Ірпеня, що забезпечує здорову конкуренцію між ними щодо будівництва та ціноутворення. А це і є основною перевагою для покупця.

Керівники будівельних фірм намагаються виділятися серед своїх конкурентів більш якісними матеріалами – замість утеплення будинків пінопластом все більше забудовників переходять на мінеральну вату, замість газоблоку використовують цеглу. Для залучення клієнта продумують нестандартні планування квартир, що відповідають сучасним запитам покупців, таких як великі кухні-студіо і смарт квартири. Пропонують максимально зручне наповнення квартир при передачі клієнту після здачі в експлуатацію – розведення електрики і сантехніки, прокладку теплих підлог. Більшість забудовників пропонують дуже гнучку систему розстрочки – до 36 місяців, а також варіант розстрочки з прив’язкою до гривні, що не може не радувати покупця. Все більше і більше житлових комплексів зводяться на закритих територіях зі своєю системою охорони та відеоспостереження, де власник квартири зможе відчути себе в цілковитій безпеці.

Ну і головним критерієм у залученні клієнтів все-таки є питання ціни житла. Забудовники постійно продумують всілякі акції – знижують вартість квадратного метра на певних поверхах, вводять тимчасові обмеження на покупку за заниженою вартістю, надають знижку при 100% оплаті, дарують паркомісце при купівлі квартири, пропонують отримати більш якісне наповнення квартири при мінімальній ціні і навіть пропонують участь в розіграшах туристичних путівок серед нових власників квартир.

Складно переоцінити всі вигоди, які отримує споживач, що обирає нерухомість в Ірпінському регіоні. Для задоволення його потреб працює цілий ряд забудовників, а також безліч ріелторів, завдання яких допомогти визначитися у величезній різноманітності об’єктів.

 

Якщо перед Вами стоїть завдання купівлі квартири або будинку в Ірпені – наше агенство нерухомості Вам просто необхідно! Професійні ріелтори проконсультують Вас з будь-яких питань, що стосуються нерухомого майна, вкажуть Вам на всі переваги і недоліки певних комплексів і допоможуть зробити дійсно правильний вибір!

Поділіться цим
country.ua