+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити квартиру в ЖК «Капітал 2»

Ні для кого не секрет, що місто Ірпінь одне з найбільш швидко зростаючих і розвиваються міст в Київській області. На ринку нерухомості конкурують безліч забудовників з об’єктами різного класу комфорту і різною ціновою політикою. Якщо ви задумалися про придбання нерухомості, але все ще не визначилися, то пропонуємо вашій увазі варіант з оптимальним співвідношенням ціни, якості забудови і місця розташування.

 

«Капітал 2» – це десятиповерховий одно під’їзний комплекс бізнес-класу, де кожен елемент ретельно продуманий і відпрацьований. При будівництві враховуються безліч чинників, від вдалого місця розташування до зручних, практичних планувань квартир. Однокімнатні квартири пропонуються площею від 44м2 до 58м2, двокімнатні квартири від 67м2 до 73м2.

Будинок з красивою архітектурою знаходиться в самому центрі Ірпеня, поблизу паркових зон. Зовсім скоро і прибудинкова територія буде виглядати впорядковано й естетично. В цьому будинку передбачено дійсно все для людей, які цінують комфорт і безпеку, а саме – підземний паркінг для особистого транспорту, закрита територія, дитячий майданчик, місця відпочинку, парковки, квіткові клумби, зелені зони і дерева. Високий рівень безпеки забезпечить система відеоспостереження і сучасні домофони.

При зведенні комплексу використовуються найсучасніші матеріали і застосовуються передові будівельні технології. Сучасні комунікації відповідають заявленому рівню комфорту. За життєзабезпечення відповідають інженерні системи електро-, газо-, водопостачання, каналізація. Кожна квартира оздоблена власною системою опалення з 2-х контурним газовим котлом. Ця особливість не тільки гарантує ефективність заощадження тепла всередині приміщення, але і в подальшому дозволить власникам квартир істотно заощадити на комунальних платежах.

 

Додатковий комфорт для власників квартир створює максимально зручне розташування житлового комплексу. ЖК «Капітал 2»  знаходиться в центральній частині Ірпеня. Розвинена інфраструктура, де в кроковій доступності – ринок, магазини і супермаркети, лікувальні установи для дітей і дорослих, а також кінотеатр і красиві міські парки. Відмінна транспортна розв’язка дає можливість вільно користуватися як міським транспортом, так і безперешкодно, не більше ніж за 20 хвилин дістатися до найближчої станції метро – Академмістечко.

Варто відзначити, що забудовником передбачена програма лояльності, а саме розстрочка до 2-х років, що робить даний комплекс доступним для кожного. Детальніше про її умови ви можете дізнатися у нас. Також є можливість придбати квартиру за вигідною ціною під час сезонних акцій і не тільки.

Купивши квартиру в ЖК «Капітал-2», Ви не тільки придбаєте власні квадратні метри в кращому ЖК міста Ірпінь, а й отримуєте вигідний за вартістю варіант надійного вкладення своїх коштів.

Поділіться цим
country.ua